پایان تعمیر خط لوله ۴۰ اینچ تبریز - بازرگان

مدیر منطقه هشت عملیات انتقال گاز از تعمیر خط لوله ۴۰ اینچ تبریز - بازرگان که دیروز یکشنبه دچار ترکیدگی شده بود، خبر داد.

پایان تعمیر خط لوله ۴۰ اینچ تبریز - بازرگان

به گزارش مملکت آنلاین، فیروز خدائی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: به دنبال ترکیدگی خط لوله ۴۰ اینچ تبریز- بازرگان، کارکنان عملیاتی این منطقه توانستند با حضور به موقع در محل حادثه، رکورد جدیدی را در رفع آسیب دیدگی و تعمیر خط لوله یاد شده به ثبت برسانند.

وی اضافه کرد: با توجه به ترکیدگی خط لوله ۴۰ اینچ تبریز- بازرگان، شیرهای اتوماتیک به موقع عمل کردند و با تلاش نیروهای فنی منطقه ۸ حادثه به سرعت تحت کنترل در آمد.

خدائی گفت: انتقال تجهیزات مورد نیاز برای تعمیر این خط لوله شامل لوله های آزمایش شده، ماشین آلات و تجهیزات تعمیراتی توسط تریلی ها و کمر شکن ها به محل انجام شد و به رغم برودت هوا و سردسیر بودن مناطق شمالغرب کشور، با انجام این عملیات در کمتر از ۱۲ ساعت، از قطعی گاز در مصارف خانگی و صنایع جلوگیری شد.

وی افزود: پس از اتمام عملیات حفاری، برش کاری، لوله گذاری و جوشکاری خط لوله ۴۰ اینچ تبریز- بازرگان، آزمایش رادیوگرافی، عایق کاری و دفن برای اطمینان از وضع خط انجام شد تا با تزریق گاز، خط مذکور به طور مجدد در مدار چرخه انتقال گاز قرار گیرد.

خدائی با قدردانی از تلاش‌های خستگی ناپذیر همکاران درگیر در این عملیات خاطرنشان کرد: تعمیر و راه اندازی مجدد خط لوله ۴۰ اینچ تبریز- بازرگان، حاکی از دست‌یابی به دانش فنی، بومی سازی و حرکتی پویا و مستمر به سمت خودکفایی است.

گفتنی است، حادثه ترکیدگی خط لوله ۴۰ اینچی تبریز - بازرگان در منطقه کجوار تبریز روز گذشته / یکشنبه / اتفاق افتاد.

انتهای پیام/

ارسال نظر