ادامه آلودگی هوای اصفهان

شاخص کیفی هوای کلان‌شهر اصفهان بر اساس داده‌های ۱۵ ایستگاه سنجش در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۹ صبح امروز پنجشنبه هفتم دی با میانگین ۱۵۰ وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس را نشان می‌دهد و طبق اعلام سازمان هواشناسی این آلودگی تا روز جمعه ادامه دارد.

ادامه آلودگی هوای اصفهان

به گزارش مملکت آنلاین، شاخص کیفی هوای کلان‌شهر اصفهان بر اساس داده‌های ۱۵ ایستگاه سنجش در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۹ صبح امروز پنجشنبه هفتم دی با میانگین ۱۵۰ وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس را نشان می‌دهد.

بر اساس داده‌های سامانه برخط کنترل کیفیت هوای سازمان محیط‌زیست (منطقه اصفهان) شاخص هوای این کلان‌شهر امروز در ساعت انتشار این گزارش در ایستگاه پایش خیابان ۲۵ آبان با ۱۳۷، رهنان با ۱۴۹، خیابان فرشادی با ۱۲۹، زرین شهر با ۱۳۳، زینبیه با ۱۵۰، قهجاورستان با ۱۳۷، میرزاطاهر با ۱۳۱ AQI در وضعیت نارنجی و ناسالم برای گروه‌های حساس است.

شاخص هوا همچنین در بولوار کاوه ۱۵۲، ولدان (ورزشگاه میثاق) با ۱۵۳ ، خیابان احمدآباد با ۱۶۶، میدان انقلاب با ۱۶۲، پروین ۱۵۷ ، پارک زمزرم با ۱۵۶، دانشگاه صنعتی ۱۶۳، سپاهان شهر با ۱۵۵، فیض با ۱۶۳ و کردآباد با ۱۷۸ AQI وضعیت قرمز و ناسالم برای عموم شهروندان را نشان می‌دهد.

همچنین شاخص هوای اصفهان در ایستگاه خیابان رودکی با ۹۶ و مبارکه با شاخص ۷۰ AQI در وضعیت قابل قبول قرار دارد و شاخص سگزی در وضعیت پاک با شاخص ۳۹ قرار دارد.

ایستگاه‌های کنترل کیفیت هوا در خیابان استانداری، بزرگراه خرازی و دانشگاه اصفهان قطع است.

اداره کل هواشناسی استان اصفهان نیز اعلام کرده است که از امروز تا شامگاه روز جمعه هشتم دی به علت سکون نسبی در سطح استان احتمال افزایش دوباره غلظت آلاینده‌ها در مناطق مرکزی و صنعتی اصفهان وجود دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر