دستگیری سه اراذل و اوباش در سنندج

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان گفت: سه نفر از اراذل و اوباش که شب گذشته در خیابان آبیدر شهر سنندج اقدام به عربده کشی و ایجاد خوف و هراس در میان شهروندان کرده بودند، با صدور قرار بازداشت موقت، روانه زندان شدند.

دستگیری سه اراذل و اوباش در سنندج

به گزارش مملکت آنلاین به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کردستان، محمد جباری روز یکشنبه اظهار کرد: ساعت ۱۹ شامگاه شنبه، سه تن از اراذل و اوباش شهر سنندج به اسامی م. ا – خ. پ و ا . ا در خیابان آبیدر اقدام به قدرت نمایی با شمشیر و انسداد معبر عمومی کردند و سبب ایجاد خوف و هراس در میان شهروندان شدند.
وی افزود: به محض اطلاع از این جریان، بنده با همراهی ماموران نیروی انتظامی و پلیس پاوا استان در محل حضور یافتم و متهمین که خودروی خود را رها کرده و پا به فرار گذاشته بودند، ظرف کمتر از ۲ ساعت از ارتکاب جرم شناسایی و با قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز کردستان ادامه داد: برای این افراد که سوابق متعدد کیفری در پرونده خود داشتند، به اتهامات محاربه و اخلال در نظم و امنیت و آرامش عمومی در دادسرای عمومی و انقلاب سنندج پرونده قضایی تشکیل شده است.

جباری ضمن تقدیر از حضور به موقع مامورین فراجا و پلیس پاوای مرکز استان در محل، به افرادی که قصد برهم زدن نظم و امنیت جامعه و شهروندان را دارند هشدار داد و تاکید کرد: دستگاه قضایی استان کردستان با این دسته از افراد با قاطعیت برخورد خواهد کرد و به هیچ عنوان اجازه نخواهد داد تا سنندج را به شهری ناامن برای مردم تبدیل کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر