تهرانی‌ها، ۱۵۰ میلیارد تومان زکات دادند

مدیرکل کمیته امداد استان تهران از پرداخت بالغ بر ۱۵۰ میلیارد تومان زکات در ۷ ماهه امسال توسط شهروندان این استان خبر داد.

تهرانی‌ها، ۱۵۰ میلیارد تومان زکات دادند

به گزارش مملکت آنلاین، دیدار سیدابوالفضل پرپنچی، مدیرکل کمیته امداد و دبیر شورای زکات استان تهران با حجت الاسلام شاهچراغی، امام جمعه ری و رئیس شورای زکات استان تهران با حضور محمد دهرویه معاون توسعه مشارکت‌های مردمی، اکبر برمکی مدیر نظارت و رسیدگی به شکایات، حجت الاسلام ضیایی رئیس اداره امور اجرایی زکات صورت گرفت.

پرپنچی در این دیدار با ارائه گزارشی از زکات جمع‌آوری شده در هفت ماهه امسال گفت: شهروندان استان تهران تا پایان مهر ماه امسال بالغ بر ۱۵۰ میلیارد تومان زکات واجب و مستحب پرداخت کرده‌اند که این رقم نسبت به مدت مشابه آن در سال گذشته حدود ۲۰۰ درصد افزایش داشته است.

وی افزود: زکات جمع‌آوری شده برای تأمین جهیزیه نوعروسان، امور درمانی، تحصیلی و تأمین معیشت مددجویان تحت حمایت هزینه شده است.

حجت الاسلام شاهچراغی، نماینده ولی فقیه در شهرستان ری و رئیس شورای زکات استان تهران نیز به برگزاری یک جلسه با حضور ائمه جمعه استان تهران اشاره کرد و گفت: این اقدام به منظور همکاری هر چه بیشتر در ایام ماه مبارک رمضان و عید سعید فطر در دستورکار دبیرخانه شورای زکات استان تهران قرار گیرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر