بازداشت ۲ کارمند در استان البرز

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان البرز از بازداشت ۲ کارمند یکی از دستگاه‌های اجرایی به اتهام گرفتن رشوه در این شهرستان خبر داد.

بازداشت ۲ کارمند در استان البرز

به گزارش مملکت آنلاین و به نقل روابط عمومی دادگستری کل استان قزوین، حجت الاسلام محمد تقی زاده روز سه شنبه در این باره اظهار کرد: بر اساس گزارش‌های رسیده و اقدامات اطلاعاتی مشخص شد ۲ نفر از کارمندان یکی از دستگاه‌های اجرایی در این شهرستان حین کار با سو استفاده از جایگاه شغلی و دریافت رشوه موجب ایجاد نارضایتی در بین مردم شده‌اند.

وی اضافه کرد: پس از بررسی های صورت گرفته و اثبات اقدام غیر قانونی آنها، این افراد به اتهام مشارکت و مباشرت در اخذ رشوه، سو استفاده از موقعیت شغلی برای تسلط بر حق غیر و اعمال نفوذ بر خلاف حق و مقررات قانونی با دستور قضایی بازداشت شده و پرونده قضایی نیز برای آن‌ها تشکیل شد.

حجت الاسلام تقی زاده با بیان اینکه متهمان تا صدور رای نهایی از هر گونه فعالیت اداری تعلیق شده اند، بیان کرد: در راستای مبارزه با فساد و جلوگیری از تضییع حقوق مردم نظارت مستمر بر عملکرد مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی در دستور کار دادستانی قرار دارد و دستگاه قضایی در برخورد با مفسدان بدون در نظر گرفتن پست و مقام فرد فاسد از هیچ اقدامی فروگذار نخواهد کرد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان البرز همچنین از عزم جدی دستگاه قضایی در برخورد با فساد خبر داد و یادآور شد: مبارزه با فساد و مفسدان در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری با جدیت و بدون هیچ اغماض و مماشاتی ادامه دارد و در صورت اثبات هرگونه ارتکاب فساد، برخوردهای قانونی به شکل قاطعانه اجرایی می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر