رئیس شورای شهر تهران: شهرداری به خانه‌های ۲۵متری پروانه نخواهدداد

رییس شورای شهر تهران با تأکید بر اینکه باید سرویس مدارس زیر نظر تاکسیرانی باشد، گفت: ما استقبال می کنیم که تاکسی های اینترنتی نیز وارد عمل شوند؛ اما باید ساختارمند فعالیت کنند. تهران شهرداری و شورا دارد و باید نرخ ها زیر نظر شورا باشد.

رئیس شورای شهر تهران: شهرداری به خانه‌های ۲۵متری پروانه نخواهدداد

به گزارش مملکت آنلاین، مهدی چمران در صحن یکصد و هفتاد و ششمین جلسه شورای شهر تهران با بیان اینکه حماسه اربعین در سکوت خبری دنیا برگزار شد، گفت: هرچه رسانه های خبری صهیونیستی بخواهند این حماسه را کتمان کنند، قابل کتمان نیست. حضور چهار میلیون ایرانی در کربلا رقم کمی نیست؛ جمعیت برخی کشورها حتی به چهار میلیون نفر هم نمی رسد.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با تأکید بر اینکه تمام مردم ما توان خود را به کار گرفتند، اظهار کرد: مردم بدون منت و برای رضایت الهی وارد عرصه شدند و هم دولت ایران و هم دولت عراق تمام تلاش خود را به کار گرفتند؛ بسیاری از امور را شهرداری تهران بر عهده گرفت و به خوبی این اقدامات را انجام داد که باید گزارش کامل آن ارائه شود.

وی ادامه داد: شهرداری تهران در نجف، کربلا، سامرا، کاظمین، مرزها و در بین راه به مردم خدمات رسانی می کرد و موکب های خوبی از جمله موکب بانوان راه اندازی شده بود که مورد استقبال قرار گرفت و این اقدامات قابل تحسین و تقدیر است. به ویژه برنامه های فرهنگی خوبی که امسال به برنامه ها اضافه شد. البته سالهای قبل هم برنامه های فرهنگی برگزار می شد، اما امسال تعداد این برنامه ها افزایش یافت که باعث خوشحالی است.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با تأکید بر اینکه بنابر بیانات مقام معظم رهبری درس حماسه اربعین وحدت و امنیت ملی است، تاکید کرد: دشمن برنامه ریزی کرده که چگونه بحران آفرینی کند و بتواند در این بحران ها، امنیت و وحدت ملی را خدشه دار کند؛ اما «شتر در خواب بیند پنبه دانه».

وی افزود: جلوی بحران آفرینی دشمنان باید بایستیم و جدول آنها را تکمیل نکنیم؛ اگر کمر همت بر این کار ببندیم قطعاً موفق خواهیم شد. همانطور که پیش از این نیز چنین بوده است.

چمران با تأکید بر اینکه شهرداری نه می تواند و نه باید به خانه های ۲۵ متری پروانه بدهد، گفت: در حالی که می توانیم مسکن درست و خوبی داشته باشیم نباید به دنبال قفس سازی برویم و افراد را در قفس حبس کنیم. درست است که زمین گران است و ساخت و ساز گران تمام می شود؛ اما باید دست به دست هم دهیم و مشکلات را به درستی حل کنیم نه اینکه مساحت خانه ها را به ۲۵ متر کاهش دهیم.

وی با بیان اینکه همانطور که آقای تشکری هاشمی در روزهای گذشته گفت باید سرویس مدارس زیر نظر تاکسیرانی باشد، تاکید کرد: ما استقبال می کنیم که تاکسی های اینترنتی نیز وارد عمل شوند اما باید ساختارمند فعالیت کنند. تهران شهرداری و شورا دارد و باید نرخ ها زیر نظر شورا باشد. به مردم اجحاف می شود و به صورت دلیلی از مردم پول می گیرند که باید ساماندهی شود.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران اظهار کرد: به عنوان خدمات شهری باید تاکسی های اینترنتی با شهرداری و شورا هماهنگ شوند؛ ما از این شرکت ها دعوت می کنیم و تاکسیرانی هم باید وارد عمل شود تا اقدامات این شرکت ها بر اساس قانون انجام شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر