اعلام برنامه‌های ویژه ۱۴ و ۱۵ خرداد در تهران

رئیس ستاد ۱۴ و ۱۵ خرداد استان تهران گفت: اگر چه در سراسر استان تهران مراسم و برنامه‌های ویژه جهت ۱۴ و ۱۵ خرداد برگزار می‌شود ولی مراسم اصلی و میلیونی روز ۱۴ خرداد در حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) خواهد بود و مراسم ویژه ۱۵ خرداد نیز در مزار شهدای ۱۵ خرداد در مسکر آباد ابتدای جاده خاوران در عصر ۱۵ خرداد برگزار خواهد شد.

اعلام برنامه‌های ویژه ۱۴ و ۱۵ خرداد در تهران

به گزارش مملکت آنلاین، جلسه ستاد برگزاری مراسم ۱۴ و ۱۵ خرداد استان تهران در ساختمان مرکزی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با حضور نمایندگان دستگاه‌های استان برگزار شد؛ در این نشست پیرامون برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم سی و چهارمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی ره و شصتمین سالروز قیام خونین ۱۵ خرداد ۴۲ بحث و تبادل نظر به عمل آمد.

حجت الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران ظهر سه‌شنبه دوم خرداد ماه با عرض تبریک ایام دهه کرامت و تقدیر از برگزاری برنامه‌های ویژه در این ایام، ۱۴ خرداد را فرصتی بسیار مهم جهت تبیین شخصیت امام خمینی(ره) و معرفی وی به نسل حاضر و نسل‌های آینده دانست.

وی افزود: در شرایطی که دشمن در صدد تخریب انقلاب و تحریف راه و رسم امام راحل قدس سره است وظیفه ما در روشنگری سنگین‌تر می‌شود.

رئیس ستاد برگزاری مراسم ۱۴ و ۱۵ خرداد استان تهران تجلیل از حماسه همیشه ماندگار ۱۵ خرداد و شهیدان مظلوم این قیام را رسالتی خطیر برشمرد و خواستار تلاش بیشتر دستگاه‌ها و تشکل‌های مردمی جهت بزرگداشت این حماسه شد.

عضو شورای فرهنگ عمومی استان تهران گفت: اگر چه در سراسر استان تهران مراسم و برنامه‌های ویژه جهت ۱۴ و ۱۵ خرداد برگزار می‌شود ولی مراسم اصلی و میلیونی در حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) خواهد بود و مراسم ویژه ۱۵ خرداد نیز در مزار شهدای ۱۵ خرداد در مسکرآباد ابتدای جاده خاوران در عصر ۱۵ خرداد برگزار خواهد شد.

عضو شورای معاونین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور ؛ برگزاری کنگره ویژه ۱۵ خرداد ، فضاسازی مناسب شهری و روستایی و تولید محتواهای مناسب را از دیگر اقدامات پیش بینی شده ذکر کرد.

محمودی سالروز آغاز زعامت مقام معظم رهبری را از جمله مناسبت‌های این ایام ذکر کرد که باید تبیین این موهبت بزرگ پس از رحلت امام مورد توجه جدی قرار گیرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر