کاشت ۳ میلیون بوته گل در سطح شهر ارومیه

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه گفت: این سازمان به مناسبت ایام نوروز ۳ میلیون بوته انواع گل را تولید و در سطح شهر کاشته است.

کاشت ۳ میلیون بوته گل در سطح شهر ارومیه

به گزارش مملکت آنلاین، علی شایگان با اشاره به اقدامات نوروزی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ارومیه اظهار کرد: این سازمان به مناسبت ایام نوروز سه میلیون بوته انواع گل را تولید و در سطح شهر کاشته است.

وی با اشاره به گلکاری به طور ویژه در طرح گل و همچنین طرح‌های متفاوت افزود: طراحی و جانمایی ۲۵۰ عدد گلدان چوبی از سوی این سازمان در سطح شهر اتفاق افتاده و تمامی سرویس‌های بهداشتی پارک‌های سطح شهر نیز آماده‌سازی شده است.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ارومیه گفت: تمامی پارک‌ها از نظر نظافت کلی، تجهیز سرویس‌های بهداشتی و نمازخانه‌ها قبل از نوروز آماده استقبال از مسافران شده و تا پایان تعطیلات نوروزی نظارت مستمر بر این موارد به طور جدی ادامه خواهد داشت.

شایگان با اشاره به طراحی، ساخت و جانمایی ۳۰۰ عدد انواع المان در سطح مناطق ۵ گانه شهر ارومیه تصریح کرد: رسیدگی به سیستم روشنایی پارک‌ها و رفع ایراد از تمامی پارک‌ها و آماده سازی مبلمان شهری بوستان‌های سطح شهر برای حضور همشهریان در ساعات بعد از افطار از جمله سایر اقدامات سازمان است.

وی اداه داد: راه اندازی بیش از ۴۰ عدد آبخوری و آبسردکن، آذین بندی و فضاسازی میادین اصلی شهر با ریسه‌های رنگی، نصب بیش از ۲۵۰ عدد پرچم مناسبتی در سطح شهر و پاکسازی دیوارهای بدمنظر به متراژ بیش از ۶۰ هزار متر مربع هم از جمله موضوعاتی است که قبل از نوروز و به مناسبت نوروز انجام گرفت.

شایگان عنوان کرد: با هدف استقبال از مسافران نوروزی نصب بیش از ۵۰۰ متر مربع بنر ورود بهار و خوشامدگویی، پخش تیزر از سه تلویزیون شهری، رنگ آمیزی و راه اندازی ۶ عدد آبنمای میادین اصلی شهر و ۱۰ عدد آبنمای مینیاتوری در سطح شهر و رنگ امیزی بیش از ۱۰۰ کیلومتر جدول نیز از سوی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه انجام گرفته است.

انتهای پیام/

ارسال نظر