وعده افتتاح جاده میاندوآب-میانه بعد از ۳۳ سال

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: جاده میاندوآب - میانه (سرچم) که عملیات احداث آن ۳۳ سال پیش آغاز شده بود، هفته دولت امسال به بهره‌برداری خواهدرسید.

وعده افتتاح جاده میاندوآب-میانه بعد از ۳۳ سال

به گزارش مملکت آنلاین، یاسر رهبردین در جلسه بررسی روند اجرای مصوبات سفر ریاست جمهور و استاندار آذربایجان‌غربی به شهرستان میاندوآب اظهار کرد: بسیاری از طرح‌هایی که قبل از دولت سیزدهم متوقف بودند در این دولت با تخصیص‌های انجام‌گرفته فعال شده‌ و با سفر معاون اجرایی رییس‌جمهور به استان و شهرستان میاندوآب، شرکت زیرساخت و وزارت راه قول دادند تا در هفته دولت جاده میاندوآب - میانه (سرچم) زیر بار ترافیک برود.

وی افزود: طی بازدیدهای انجام‌ گرفته، سرعت احداث جاده میاندوآب - میانه، کمربندی و کنارگذر شمال غربی میاندوآب خوب بوده و با توجه‌ به سفر معاون اجرایی رییس جمهور تخصیص‌های خوبی نیز داشته است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: محور میاندوآب - میانه (سرچم) یکی از پروژه‌های مهم و پیرترین جاده در دست احداث در منطقه است که ۳۳ سال پیش کلنگ احداث آن به زمین زده شد و اکنون تکمیل آن از خواسته‌های مهم مردم میاندوآب است.

انتهای پیام/

ارسال نظر