تاج: بازی مهمی با انگلیس داریم/ کی‌روش امیدوار است

رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید تیم ملی فوتبال ایران بازی مهمی با انگلیس در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر دارد.

تاج: بازی مهمی با انگلیس داریم/ کی‌روش امیدوار است

به گزارش مملکت آنلاین، مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال در فاصله کمی تا آغاز دیدار ایران و انگلیس در چارچوب گروه B رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بازی مهمی است و برای اولین‌بار است که در جام جهانی با این تیم روبرو می‌شویم. آقای کی‌روش امیدوار هستند و بازیکنان نیز سرحال هستند و امیدوارم که اتفاق خوبی رقم بخورد.

او درباره ایرانی‌های حاضر در قطر گفت: حدود ۶۰۰ نفر ایرانی‌ داخل قطر حضور دارند. ما حدود ۲۰ هزار نفر هم داریم اما حدود ۶۰۰ نفر، کسانی هستند که پرچم دست‌شان گرفتند و می‌خواهند تشویق کنند.

تاج درباره پیش‌بینی‌اش درباره نتیجه بازی ایران و انگلیس گفت: من هم خیلی امیدوار هستم که در این بازی نتیجه بگیریم. ما داریم درباره آن چیزی که دل‌مان است، صحبت می‌کنیم و این که چه اتفاقی می‌افتد، بحث دیگری است. تیم ملی سرحال است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تیم ملی بازیکن مصدوم دارد؟ گفت: مصدومی نداریم و شرایط خوب است. شرایط سردار آزمون خوب است و بستگی دارد که آقای کی‌روش از چه کسی استفاده کند.

تاج در پاسخ به این سوال که نظر شما درباره واکنش‌های کی‌روش به سوالات مطرح شده خبرنگاران در کنفرانس‌های مطبوعاتی چیست؟ گفت: من ارزیابی مثبتی دارم. آقای کی‌روش کارش را بلد است و سیاست را تا اندازه زیادی می‌شناسد و اگر هم صحبت نمی‌کند، این را می‌دانم که شناخت خوبی از سیاست دارد. فیفا موضع منطقی‌ای نسبت به جریانات و سوالات دارد. ما اینجا آمدیم تا فوتبال بازی کنیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر