رکورددار پرش سه‌گام ایران: با هزینه شخصی تمرین می‌کنم/ کمک فدراسیون کافی نیست

حمیدرضا کیا با بیان اینکه با هزینه شخصی تمرین می‌کند به کافی نبودن کمک هزینه فدراسیون اشاره کرد و گفت: هزینه‌ها خیلی زیاد است و با این مبالغ در سطح حرفه‌ای نمی‌شود کاری کرد.

رکورددار پرش سه‌گام ایران: با هزینه شخصی تمرین می‌کنم/ کمک فدراسیون کافی نیست

به گزارش مملکت آنلاین، ‌در پایان مسابقات دوومیدانی بازی‌های کشورهای اسلامی ۱۶ ورزشکار ایران تنها دو مدال کسب کردند؛ ‌فرزانه فصیحی در ۱۰۰ متر نقره گرفت و علی فتحی‌گنجی در پرتاب نیزه به مدال برنز رسید.

در جریان این مسابقات حمیدرضا کیا، ‌رکورددار پرش سه گام ایران با پرشی به طول ۱۶.۰۷ متر در جایگاه چهارم قرار گرفت و دستش از مدال کوتاه ماند.

کیا به سطح مسابقات دوومیدانی بازی‌های کشورهای اسلامی اشاره و بیان کرد: سطح مسابقه نسبتا خوب بود و رقبای خوبی داشتم اما متاسفانه شانس در این مسابقه یاری نکرد.

او در ادامه افزد: البته بدشانسی گریبان بقیه پرنده‌ها را هم گرفت. نفر پنجم مسابقات آقای ناظم از آذربایجان بود که یک ماه قبل در جام کازانوف رکورد ۱۶.۹۳ متر را ثبت کرد و قهرمان شد اما در این مسابقات به مقام پنجم رسید. پرنده‌های دیگر هم نزدیک‌ رکوردهای شخصی‌شان نپریدند چون جو مسابقات متعادل نبود.

کیا در ادامه بیان کرد: در پرش دوم متاسفانه از ناحیه مچ چپ مصدوم شدم و نمی‌توانستم فشار زیادی به پایم بیاورم. هرچند با اسپری سرد کننده تا جایی درد را کنترل کردم اما درد زیادی داشتم. با این حال تمام تلاشم را کردم تا دست پربرگردم و زحمات مربی و خانواده‌ام را جبران کنم.

این ورزشکار با اشاره به امکانات ایران در مقایسه با سایر کشورها گفت: از نظر امکانات خیلی با کشورهای دیگر فاصله داریم چون سرمایه گذاری عظیمی می‌کند. این در حالی است که من با هزینه شخصی خودم ورزش می‌کنم. چند ماهی از فدراسیون کمک هزینه پرداخت کردند اما هزینه‌ها خیلی زیاد است و در سطح حرفه‌ای با این مبالغ نمی‌شود کاری کرد.

کیا در پایان گفت: با وجود این شرایط هم قطعا پا پس نمی‌کشم و تلاش بیشتری می‌کنم. از شکست در این مسابقه درس می‌گیرم تا برای مسابقات بعدی با انگیزه‌تر و با قدرت بیشتری حضور پیدا کنم.

انتهای پیام/

ارسال نظر