وزیر ورزش به قطر رفت / سجادی: تیم ملی برای باخت نیامده

حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان برای حمایت از تیم ملی فوتبال ایران عازم دوحه شد.

وزیر ورزش به قطر رفت / سجادی: تیم ملی برای باخت نیامده

به گزارش مملکت آنلاین، حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان برای حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ و تماشای بازی‌های تیم ملی و حضور در کنار این تیم عازم قطر شد.

سینا کلهر، معاون فرهنگی وزیر ورزش نیز او را همراهی کرد.

تیم ملی فوتبال ایران روز دوشنبه، ۳۰ آبان ساعت ۱۶:۳۰ در ورزشگاه خلیفه قطر به مصاف تیم ملی انگلیس می‌رود. 

حمید سجادی در مورد دلایل حضورش در قطر گفت: برای حضور در کنار تیم به قطر آمده‌ام تا بتوانم در مراسم افتتاحیه نیز حضور داشته باشم. آقای رئیسی به عنوان رئیس جمهور به مراسم دعوت شده بودند اما بنده به عنوان نماینده ایشان به قطر می‌روم.

وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد: به عنوان نماینده دولت جمهوری اسلامی ایران در مراسم هستیم و خیلی امیدوارم که بتوانیم نتیجه بگیریم.

او درباره شرایط تیم ملی ایران تصریح کرد: این دوره از جام جهانی نه تنها به صعود تیم ملی ایران امیدوارم بلکه برای کیفیت بالای تیم ملی امیدوار هستم. این دوره با دوره‌های قبلی متفاوت است چون در میانه فصل باشگاهی برگزار می‌شود. به هر حال شرایط سختی وجود دارد. دو تیم ملی عربستان و قطر شرایط متفاوتی داشتند چون زودتر لیگ‌های خود را توانستند تعطیل کنند اما بقیه تیم‌ها لژیونر داشتند و نتوانستند زمان زیادی کنار هم داشته باشیم.

او درباره روند آماده سازی تیم ملی ایران تصریح کرد: اولین بازی تدارکاتی را کانادا لغو کرد. سپس با الجزایر بازی کردیم و در ادامه اردوی اتریش را داشتیم که با سنگال و اروگوئه بازی کردیم. در پایان هم با نیکاراگوئه و تونس بازی تمرینی و دوستانه داشتیم.

سجادی گفت: از نهایت توانمان در این زمینه استفاده کردیم تا تکلیفی روی زمین نماند. من چند ساعت پیش آخرین گزارش از تیم ملی ایران گرفتم گه حکایت از نظم و انضباط بدون مصدومیت بودم اعضای تیم بوده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر