درخواست یک میلیارد تومانی نماینده مشهد از پیکان برای محمد موسوی

سرمربی تیم والیبال پیکان می‌گوید طبق شنیده‌ها سرمربی نیان الکترونیک خراسان برای موافقت با حضور کمکی محمد موسوی با تیم پیکان در جام باشگاه‌های جهان یک میلیارد تومان درخواست کرده‌است.

درخواست یک میلیارد تومانی نماینده مشهد از پیکان برای محمد موسوی

به گزارش مملکت آنلاین، هفته نهم لیگ برتر والیبال مردان برگزار شد و تیم پیکان و شهداب برابر هم به میدان رفتند. پیکان در حالی که دو ست اول این مسابقه را از آن خود کرده بود، در سه ست دیگر مغلوب حریف شد. این تیم اکنون با پنج برد، چهار باخت و ۱۷ امتیاز در رتبه پنجم جدول رده‌بندی قرار دارد.

پیمان اکبری در مورد دیدار مقابل شهداب یزد در هفته نهم لیگ برتر گفت: ست اول و دوم خیلی خوب بازی کردیم و توانستیم شهداب مخصوصا بازیکنان اصلی این تیم را از سیستم خارج کنیم، اما شهداب تیم خوبی است و بازیکنان زیادی در اختیار دارد، یعنی اگر در هر پستی به مشکل بخورد بازیکن دیگری را در همان سطح وارد می‌کند. یکی از دلایل شکست دیروز این موضوع بود.

او در این مورد افزود: بازیکنان ما با توجه به این طرز تفکر اشتباه که دو ست را برنده شده‌اند، در ست سوم با تمرکز و آمادگی ذهنی  لازم ظاهر نشدند و باعث شد که ست سوم و چهارم عملکرد لازم را نداشته باشند. تمرکزشان در ست پنجم برگشت اما دیگر دیر شده بود. ست پنجم پایاپای بود اما تمرکز این ست را می‌بایست در ست سوم و چهارم داشته باشند. از طرفی تیم ما از نظر نفرات تکمیل نشده است اما تا نیم فصل قطعا بازیکنانی به ما اضافه می‌شوند.

او در مورد افزایش تعداد باخت‌های پیکان و از دست دادن جایگاهی که این تیم در ابتدای لیگ داشت، گفت: اینکه چند پله پایین بیاییم در مراحل مقدماتی خیلی برای من نگران کننده نیست. مهم این است که در نهایت عملکرد خوبی داشته باشیم اما الان مشکلاتی داریم که تلاش می‌کنیم برطرف‌شان کنیم. در اوایل شاید وقتی می‌بردیم هم خیلی راضی نبودم چون تیم من هنوز تیمی که می‌خواهم نشده است.

سرمربی تیم پیکان در مورد جذب بازیکن کمکی برای حضور در قهرمانی باشگاه‌های جهان بیان کرد: یک بازیکن خارجی جذب کرده‌ایم و دو سه بازیکن داخلی در صورت موافقت باشگاه‌هایشان به جمع ما اضافه می‌شوند. منتظریم ببینیم آیا باشگاه‌ها با ما همکاری لازم را خواهند داشت و کاری که ما سال‌های گذشته در حق تیم‌های دیگر انجام داده‌ایم، در حق ما انجام می‌دهند یا نه؟ اگر شرایطی که می‌خواهیم اتفاق بیفتد و بازیکنان مورد نیازمان در این سفر به ما کمک کنند، با دلگرمی و شرایط بهتری در این مسابقات حضور پیدا می‌کنیم.

او در ادامه افزود: با هماهنگی باشگاه‌ها و فدراسیون درخواست سه بازیکن  کمکی داده‌ایم؛ آقای امین اسماعیل نژاد از پاس گرگان که سرمربی این تیم تا الان با ما همکاری لازم را داشته است. دیگری سلیم چپرلی از سیرجان که هنوز جواب قطعی نداده‌اند. با توجه به اینکه سال گذشته به این تیم کمک کردیم شاید انتظار خاصی برای کمک نداشته باشیم. سومین بازیکن هم سید محمد موسوی است اما نقل قولی از سرمربی این تیم به گوش من رسیده که گویا هزینه‌ای از ما خواسته که نمی‌توانیم آن را پرداخت کنیم.

اکبری در پاسخ به این سوال که درخواست سرمربی تیم خراسان چه بوده است، بیان کرد: گویا یک رقم یک میلیارد تومانی می‌خواهند که  شرایط آن برای ما فراهم نیست. من تیمی را که از ایران خارج می‌شود به عنوان نماینده ایران می‌بینم. دیگر نه تیم باشگاهی بلکه بحث ملی است و تا به حال ندیده‌ام یک یار کمکی را با این شرایط بگیرند.

او در مورد بازیکن خارجی تیم خود گفت: قطعا یک بازیکن خارجی گرفته‌ایم اما می‌خواهیم اطلاعاتش تا زمان ورود به ایران مخفی بماند.

انتهای پیام/

ارسال نظر