باخت دور از انتظار شهرداری گرگان در جام باشگاه‌های آسیا

تیم بسکتبال شهرداری گرگان در دومین بازی خود از جام باشگاه‌های آسیا، مقابل نماینده اندونزی شکست خورد.

باخت دور از انتظار شهرداری گرگان در جام باشگاه‌های آسیا

به گزارش مملکت آنلاین، در جریان دومین روز از مسابقات جام باشگاه‌های بسکتبال آسیا که امروز (دوشنبه - ۲۱ خرداد ۱۴۰۳) به میزبانی دوبی پیگیری شد، تیم بسکتبال شهرداری گرگان مقابل تیم «پلیتا جایا» از اندونزی به میدان رفت که برخلاف انتظارات، با نتیجه ۹۷ - ۹۰ تن به شکست داد.

شاگردان مصطفی هاشمی از همان ابتدای کوارتر نخست نتوانستند دفاع خوبی را برابر حریف خود به نمایش بگذارند و کوارترهای دوم و چهارم را ۲۷-۲۱ و ۲۷-۲۴ واگذار کردند تا با وجود پیروزی ۲۳-۲۴ و ۲۰-۲۱ در کوارترهای اول و سوم، در مجموع با ۷ امتیاز اختلاف نتیجه را واگذار کنند.

اصلی‌ترین دلیل باخت نماینده ایران در این بازی را می‌توان ناتوانی در کنترل دو بازیکن خارجی تیم پلیتا جایا بود که روی هم رفته، ۷۲ امتیاز از ۹۷ امتیاز نماینده اندونزی را به دست آوردند.

جیمز دیکی و جاستین برونلی، سنتر و پست چهار تیم پلیتا جایا بودند که به ترتیب ۴۰ و ۳۲ امتیاز برای تیم خود کسب کردند تا زمینه اصلی جهت پیروزی مقابل نماینده ایران را فراهم کنند.

 

در انتهای این بازی، جیمز دیکی سنتر تیم پلیتا جایا با کسب ۴۰ امتیاز، ۱۷ ریباند، ۵ پاس گل، ۲ توپ ربایی و یک بلاک شات ضمن دبل‌دبل کردن در این دیدار، تاثیرگذاری ۴۸ را به ثبت رساند تا بهترین بازیکن زمین شود.

برنامه آخرین بازی تیم بسکتبال شهرداری گرگان در دور گروهی: (بازی سوم)

شهرداری گرگان - هیروشیما دراگون‌فلیز؛ سه‌شنبه ۲۲ خرداد، ساعت ۱۵

انتهای پیام/

ارسال نظر