قهرمانی مس کرمان در لیگ برتر هندبال

تیم مس کرمان با برتری مقابل فرازبام دهدشت عنوان قهرمان سی‌وششمین دوره لیگ برتر هندبال مردان را از آن خود کرد.

قهرمانی مس کرمان در لیگ برتر هندبال

به گزارش مملکت آنلاین، دیدار معوقه از هفته بیست و یکم لیگ برتر هندبال از ساعت ۱۶ با یادبود شهیدان خدمت در محل فدراسیون هندبال میان تیم‌های مس کرمان و فراز بام خائیز دهدشت برگزار شد. این دیدار در نهایت با برتری ۳۳ بر ۲۵ تیم مس کرمان همراه شد تا این تیم به مقام قهرمانی دست یابد.

نیمه اول این دیدار، ۱۷ بر ۱۳ به نفع مس کرمان به پایان رسید. در بین دونیمه، مراسم تقدیر از خانواده شهید حمیدرضا الداغی، شهید غیرت در حضور چند نماینده مجلس و سیدمحمدشروین اسبقیان معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش با اهدای پیراهن تیم ملی شماره ۸ به خانواده این شهید برگزار شد. همچنین از تلاش‌های محمدعلی امیرتاش، پدر هندبال ایران نیز تقدیر شد.

امیرتاش در جمع خبرنگاران اظهار داشت: واقعا محبت کردند که مراسم تقدیر از من را انجام دادند، اما الان زمان تقدیر از جوان‌هاست تا آنها را دلگرم کنند.

وی افزود: باید جوانان تشویق شوند تا به مراحل بالا برسند. الان هندبال را در مدارس جا انداختند و به مدت هشت سال است که در مسیر توسعه قرار دارد.

در نیمه دوم نیز، روند خوب مس ادامه یافت و در نهایت این تیم به برتری دست یافت تا عنوان قهرمانی را از آن خود کند. تیم‌های شهید شاملی کازرون و گیتی پسند هم در رتبه‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

تیم پرواز هوانیروز و فرازبام نیز سقوط کرد و فصل آینده در لیگ برتر نخواهد بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر