برد شهرداری گرگان در اولین بازی خود در مرحله نهایی سوپرلیگ غرب آسیا

تیم بسکتبال شهرداری گرگان، نخستین بازی خود در مرحله نهایی سوپر لیگ غرب آسیا را برد.

برد شهرداری گرگان در اولین بازی خود در مرحله نهایی سوپرلیگ غرب آسیا

به گزارش مملکت آنلاین، در جریان بازی‌های مرحله نهایی (یک چهارم) سوپر لیگ بسکتبال غرب آسیا که به میزبانی قطر در حال برگزاری است، تیم شهرداری گرگان به عنوان نماینده ایران، موفق شد بازی نخست خود در دور گروهی را با پیروزی پشت سر بگذارد.

شاگردان مصطفی هاشمی که با کسب عنوان نایب قهرمانی در لیگ منطقه‌ای غرب آسیا به این مرحله رسیده‌اند، در نخستین بازی خود از این مرحله به مصاف تیم کاظمه کویت رفتند که در پایان با نتیجه ۹۳ - ۷۹ به پیروزی دست یافتند.

کوارترهای اول تا چهارم این دیدار به ترتیب با نتایج ۱۷-۱۵، ۲۷-۲۶، ۲۶-۱۹ و ۲۳-۱۹ به سود شهرداری گرگان پایان یافتند تا نماینده ایران در مجموع با ۱۴ امتیاز اختلاف، پیروز این دیدار حساس شود.

در پایان این بازی، ویل چری پوینت گارد آمریکایی تیم شهرداری گرگان با کسب ۱۶ امتیاز، ۴ ریباند، ۸ پاس گل و ۵ توپ ربایی، تاثیرگذاری ۱۶ را داشت و بهترین بازیکن شهرداری شد.

ستاره این بازی اما «چاپ‌من»، سنتر تیم کاظمه کویت بود که ۳۰ امتیاز، ۹ ریباند، یک پاس گل و ۴ بلاک را به ثبت رساند. او با تاثیرگذاری ۲۹ بهترین بازیکن زمین شد.

شاگردان مصطفی در مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات که به میزبانی قطر برگزار خواهد شد، در گروه A رقابت‌ها با تیم‌های کویت کلاب، کاظمه کویت و تامیل نادو هندوستان همگروه است.

برنامه سایر بازی‌های شهرداری گرگان در دور گروهی مرحله یک چهارم نهایی سوپر لیگ غرب آسیا ۲۰۲۴ - قطر:

تامیل نادو هندوستان - شهرداری گرگان؛ ساعت ۱۵:۳۰ یک‌شنبه ۶ خرداد

شهرداری گرگان - کویت کلاب؛ ساعت ساعت ۲۱:۳۰ سه‌شنبه ۸ خرداد

الریاضی لبنان، ساجس لبنان و بی‌سی آستانه قزاقستان هم در گروه B این رقابت‌ها قرار دارند که دو تیم برتر این گروه با دو تیم برتر گروه A، در مرحله نیمه‌نهایی به صورت ضربدری مقابل هم قرار می‌گیرند.

دو تیم فینالیست این رقابت‌ها به عنوان قهرمان و نایب قهرمان، در رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا حضور خواهند یافت.

انتهای پیام/

ارسال نظر