سرمربی تیم ملی تنیس مشخص شد

با حکم داود عزیزی رییس فدراسیون تنیس، امید سوری سرمربی ملی ایران منصوب شد.

سرمربی تیم ملی تنیس مشخص شد

به گزارش مملکت آنلاین، مسابقات تنیس جام دیویس‌کاپ مهم‌ترین تورنمنت تیمی بین‌المللی مردان جهان به حساب می‌آید و به صورت سالانه توسط فدراسیون جهانی تنیس یا همان ITF برگزار می‌شود.

تیم ملی ایران در چارچوب رقابت‌های دیویس کاپ، صدر نشین گروه سوم است و فرمت دیویس کاپ به این شکل است که ۱۶ کشور برتر جهان به یک گروه تبدیل می‌شوند و کشورهای دیگر طبق رتبه‌بندی آن‌ها توسط ITF در گروه‌هایی دیگر جای می‌گیرند.

پس از گروه جهانی اصلی، تیم ملی کشورها در گروه‌های دیگر به ترتیب رتبه بندی می‌شوند و صعود و نزول بین تیم‌های اول گروه با نفرات آخر گروه بالاتر است.

طی حکمی از سوی‌ داود عزیزی رییس فدراسیون تنیس کشورمان امید سوری به عنوان سرمربی تیم ملی آقایان( دیویس کاپ) منصوب شد.

در این حکم امید سوری به عنوان سرمربی تیم دیویس کاپ ایران انتخاب شد و حمید رضا نداف به عنوان مربی بازیکن و تونی اندوویچ به عنوان مربی تیم دیویس کاپ ایران را در مسابقات اردن همراهی می‌کنند.

تیم ملی تنیس مردان ایران از ۲۱ الی ۲۶ خرداد ماه در اردن برای صعود به مرحله پلی آف گروه ۲ دیویس کاپ جهانی در سال ۲۰۲۵ به مصاف حریفان خود خواهد رفت.

تیم های ایران، عربستان، اندونزی، تایلند، اردن، سوریه، جزایر پاسفیک، مالزی، سنگاپور و ویتنام در این دوره از رقابت‌ها حضور دارند.

انتهای پیام/

ارسال نظر