مجوز تیم‌داری شهرداری ارومیه صادر شد

رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه از صدور مجوز تیم داری شهرداری ارومیه در لیگ برتر والیبال خبرداد.

مجوز تیم‌داری شهرداری ارومیه صادر شد

به گزارش مملکت آنلاین، احد یوسفی در نشست هفتگی کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: خوشبختانه نامه مجوز تیم داری شهرداری ارومیه در لیگ برتر والیبال بدون محدودیت برای سال های آتی از سوی وزارت کشور با امضای معاون وزیر به شهرداری ارومیه ابلاغ شد.

وی در بخشی از سخنان خود با اشاره به ضرورت سرعت و دقت در جذب و تمدید بازیکنان و کادر فنی در اسرع وقت افزود: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه به قید فوریت طی جلسه ای با مربی تیم جهت بررسی نقاط ضعف و قوت تیم فصل گذشته و تبادل نظرات لازم را برای جذب و تمدید بازیکنان تشکیل دهند.

دبیر اول شورای اسلامی شهر ارومیه بیان کرد: تیم های پایه ای شهرداری ارومیه در فصل گذشته توانستند در رده نوجوانان و جوانان برای اولین بار قهرمان شوند که نوید بخش آینده ای بهتر برای شهر ارومیه است.

یوسفی در ادامه با اشاره به ضرورت استفاده از بازیکنان تیم های پایه شهرداری در ترکیب اصلی تیم شهرداری ارومیه خاطرنشان کرد: شهرداری در جذب و تمدید قراردادهای بازیکنان و کادر فنی تیم باید سرعت و دقت لازم را داشته تا از جذب بازیکنان حرفه ای و تاثیرگذار غافل نمانیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر