طبیعت فینالیست لیگ برتر بسکتبال شد

تیم بسکتبال طبیعت تهران، با پیروزی در بازی چهارم مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر راهی فینال شد.

طبیعت فینالیست لیگ برتر بسکتبال شد

به گزارش مملکت آنلاین، از ساعت ۱۶:۰۰ امروز (سه‌شنبه - ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳) بازی چهارم سری نیمه‌نهایی لیگ برتر بسکتبال ایران، میان تیم‌های طبیعت تهران و ذوب‌آهن اصفهان برگزار شد که در پایان تیم طبیعت با نتیجه ۹۰ - ۸۳ به پیروزی رسید و راهی فینال شد.

برخلاف دیدار سوم که تیم میزبان یعنی طبیعت نبض بازی را در اختیار داشت، از همان ابتدا شاگردان مهران حاتمی در تیم ذوب‌آهن عملکرد خوبی داشتند و کوارتر اول را ۱۹-۲۷ بردند تا از میزبان پیش بیفتند. 

در کوارتر دوم اما با درخشش جردن استیونس، طبیعت ۲۱-۱۸ به برتری رسید ولی نتوانست بازی را به تساوی بکشد و در نهایت ۴۰ - ۴۵ بازنده به رختکن رفت. استیونس در نیمه نخست بازی ۳۰ امتیاز از ۴۰ امتیاز طبیعت را کسب کرد و در واقع ارتش تک نفره میزبان بود.

با شروع نیمه دوم نیز این شاگردان مهران حاتمی بودند که با عملکرد خوب در دفاع و درخشش مظفری در حمله، ۱۹-۲۱ کوارتر سوم را بردند تا ضمن حفظ اختلاف خود با میزبان، همچنان ۵۹ - ۶۶ تا پایان کوارتر سوم ازحریف پیش باشند.

در کوارتر چهارم اما این تیم طبیعت بود که با درخشش فوق ستاره خود نبض بازی را در اختیار گرفت تا ۳۱-۱۷ برنده این کوارتر شده و در مجموع با ۷ امتیاز اختلاف برتری، برنده این بازی حساس شود. استیونس در این بازی ۵۷ امتیاز کسب کرد تا یک تنه تیم خود را به فینال لیگ برساند.

مسابقات مرحله نیمه‌های لیگ برتر ایران به صورت سه از پنج برگزار شد و به این ترتیب تیم طبیعت با پیروزی در این بازی، سری نیمه‌نهایی را ۳ بر یک برد و حریف تیم شهرداری گرگان در فینال این فصل از رقابت‌های لیگ شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر