انصراف ملی‌پوشان تیم بهروز عطایی از حضور در تیم ملی والیبال

در حالی که بامداد امروز چهارشنبه «موریس موتا پائز» سرمربی جدید تیم ملی والیبال، وارد ایران می‌‎‌شود برخی از بازیکنان فولادسیرجان ایرانیان نیز از حضور در تیم ملی انصراف دادند.

انصراف ملی‌پوشان تیم بهروز عطایی از حضور در تیم ملی والیبال

به گزارش مملکت آنلاین، در حالی که اردوی تیم ملی والیبال ایران از ۱۸ فروردین ماه زیر نظر پیمان اکبری آغاز شد و بامداد امروز هم «موریس موتا پائز» به ایران می‌آید تا تمرینات تیم ملی زیر نظر او پیگیری شود، موجی از استعفای ملی‌پوشان از حضور در تیم ملی به راه افتاده است.

محمد فلاح سرعتی‌زن تیم ملی اولین بازیکنی بود که از تیم ملی ایران کناره‌گیری کرد، او در صفحه شخصی خود دلیل کناره‌گیری‌اش را مصدومیت اعلام کرده بود. بعد از آن نوبت به مهدی مرندی لیبروی تیم ملی و بازیکن فولادسیرجان ایرانیان رسید که صبح سه شنبه از حضور در تیم ملی کناره‌گیری کرد. او هم دلیل انصرافش از حضور در تیم ملی را آسیب دیدگی اعلام کرد و به این ترتیب این بازیکن باسابقه تیم ملی ایران را برای کسب سومین سهمیه حضور در المپیک همراهی نخواهد کرد.

بحث عدم حضور موسوی و امیر غفور هم این روزها مطرح است که البته هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است. با توجه به موج انصرافی‌ها از حضور در تیم ملی به نظر می‌رسد کار برای حضور در لیگ ملت‌ها سخت‌تر از قبل خواهد شد. تاکنون سه بازیکن تیم فولادسیرجان ایرانیان که هدایت آن در فصل گذشته برعهده بهروز عطایی بود از حضور در تیم ملی انصراف دادند.

پیش از این نیمکت تیم ملی در اختیار بهروز عطایی بود که او نتوانست با تیم موفقیتی به دست بیاورد، تیم ملی در لیگ ملت‌ها در دوره مربیگری عطایی ضعیف‌ترین نتیجه را به دست آورد، در مسابقات انتخابی هم نمایش دور از انتظاری از بلندقامتان ایران دیدیم که در نهایت منجر به سقوط ایران در رنکینگ جهانی شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر