پاسور باسابقه والیبال به تیم تازه لیگ برتری شده پیوست

کاپیتان فصل گذشته تیم والیبال پیکان به تیم تازه لیگ برتری شده صنعتگران امید پیوست.

پاسور باسابقه والیبال به تیم تازه لیگ برتری شده پیوست

به گزارش مملکت آنلاین، با پیشنهاد غلامرضا مومنی مقدم و موافقت محور مدیرعامل و مصلح‌آبادی مدیر فنی، کاپیتان فصل گذشته پیکان، کاپیتان صنعتگران در رقابت‌های ۱۴۰۳- ۱۴۰۴ شد. در کارنامه بهبودی و طی سال‌ها بازیگری در تیم‌های ملی والیبال، مدال‌های متعددی از جمله مدال نقره بازی‌های آسیایی ۲۰۰۲ پوسان، مدال طلای جام کنفدراسیون آسیا در سال ۲۰۱۶ در ناخون پاتوم تایلند دیده می‌شود.

پاسور قزوینی بیش از دو دهه سابقه بازی در تیم‌های باشگاهی مختلف از جمله پیکان تهران، پردیس متحد قزوین، پتروشیمی بندر امام (ره)، باریج اسانس کاشان، شهرداری ارومیه، خاتم اردکان و نیان الکترونیک مشهد را نیز داشته است.

نجاتی دستیار اول مومنی مقدم شد

همچنین این باشگاه در ادامه بعد از معرفی غلامرضا مومنی مقدم به عنوان سرمربی، با محمدحسین نجاتی بازیکن اسبق تیم ملی نیز به عنوان دستیار اول او به توافق رسید. نجاتی در سال‌های اخیر علاوه بر سرمربیگری در لیگ عراق و اقلیم کردستان، در تیم‌های شهرداری تبریز، شهرداری ورامین ، شهداب یزد و گیتی پسند اصفهان نیز سابقه مربیگری دارد.

باشگاه صنعتگران امید همچنین به پاس تلاش‌های عباس اولادی قطر پاسور فصل پیش خود که از دنیای قهرمانی خداحافظی کرده و به جرگه مربیان پیوست، در این فصل از او به عنوان یکی از دستیاران مومنی مقدم در کادرفنی استفاده خواهد کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر