تصمیم عوض شد: ملی پوشان تنیس با پرواز جایگزین به مسابقات غرب آسیا اعزام می‌شوند

با تلاش مسوولان فدراسیون تنیس ملی‌پوشان تنیس با پرواز جایگزین راهی اردن خواهند شد.

تصمیم عوض شد: ملی پوشان تنیس با پرواز جایگزین به مسابقات غرب آسیا اعزام می‌شوند

به گزارش مملکت آنلاین و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، با توجه به اینکه تیم کمتر از ۱۲ سال ایران در دو بخش دختران و پسران خود را آماده حضور در رقابت‌های تنیس غرب آسیا در اردن می‌کرد، شرکت هواپیمایی امارات ساعاتی پیش خبر از لغو پرواز خود داد تا حضور ایران در این رویداد در هاله‌ای از ابهام قرار گیرد.
فرشاد صفتی با اشاره به شرایط موجود و نبود زمان کافی برای اعزام کاروان تنیس ایران به رقابت‌های غرب آسیا گفت: طبق برنامه قرار بود سفر تیم ملی کشورمان بامداد یکشنبه انجام شود اما این سفر ساعاتی قبل از پرواز، لغو شد.
مدیر تیم‌های ملی فدراسیون تنیس ادامه داد: با دستور رئیس فدراسیون و هماهنگی بخش‌های مختلف مقرر شد با بررسی همه شرایط و پیگیری سفرهای مختلف، راه‌های رسیدن به اردن در مدت زمانی که تیم ملی نیاز داشت در دستور کار قرار گیرد که در نهایت این تلاش‌ها به ثمر نشست و تیم ملی ایران با پروازی جایگزین، فردا ساعت ۹:۴۵ تهران را به مقصد دبی ترک خواهد کرد تا از آنجا راهی اردن محل برگزاری رقابت‌های غرب آسیا شود.
وی تصریح کرد: با این برنامه‌ریزی جدید، مشکلی در روند اعزام ملی‌پوشان به وجود نخواهد آمد. تیم فردا راهی اردن می‌شود تا طبق برنامه روز دوشنبه، سوم اردیهشت تمرین خود را برگزار کند تا در روز سه شنبه، چهارم این ماه آماده رویارویی با حریفان خود شوند.
گفتنی است رقابت‌های تنیس کمتر از ۱۲ سال غرب آسیا در شرایطی به میزبانی اردن برگزار خواهد شد که تیم دختران و پسران کشورمان قرار است از ۳ تا ۸ اردیبهشت‌ماه به مصاف رقبای خود بروند.

انتهای پیام/

ارسال نظر