صعود تیم ملی پدل به نیمه نهایی جام رمضان امارات

تیم ملی پدل ایران با برتری مقابل اماراتِ میزبان جواز حضور در مرحله نیمه‌ پایانی رقابت‌های جام رمضان را به دست آورد.

صعود تیم ملی پدل به نیمه نهایی جام رمضان امارات
به گزارش مملکت آنلاین، ملی‌پوشان پدل کشورمان که در نخستین بازی خود با اقتدار بحرین را از پیش رو برداشته بودند در دومین بازی نیز عملکرد خوبی داشتند و موفق شدند با نتیجه ۲ به یک و عبور از میزبان این دوره از رقابت‌ها، یک گام دیگر به فینال نزدیک شوند.
تیم ملی پدل ایران در این دیدار با ترکیب فرساد شاهی و محمدرضا کاظمی (تیم اول)، آریا روغنی و حامی گلستان (تیم دوم) و امیرسینا صالح و سجاد زارعیان (تیم سوم) به میدان رفت. در این دیدار امیرسینا صالح مصدوم شد و کادر فنی تیم ملی در صدد است او را به شرایط بازی برساند. در این بازی ایرانیان حاضر در امارات با حضور خود در سالن محل مسابقات ملی پوشان کشورمان را به خوبی حمایت کردند.
شاگردان ارسلان محمدی در صورت برتری در این دیدار باید خود را آماده حضور در فینال کنند که به نظر می‌رسد حریف آنها در ایستگاه آخر، تیم پدل هلند باشد. نارنجی‌پوشان در این رقابت‌ها با تیمی قدرتمند راهی امارات شده و به دنبال کسب جام هستند.
دیدار تیم‌های ایران و کویت امشب جمعه و از ساعت ۲۱ برگزار خواهد شد. رقابت‌های پدل جام رمضان با حضور ۶ تیم آغاز شد که در گروه نخست، ایران با تیم‌های امارات و بحرین همگروه بود و در گروه دوم نیز تیم‌های هلند، قطر و کویت حضور داشتند.
تیم پدل ایران با ترکیب فرساد شاهی، حامی گلستان، آریا روغنی، امیرمحمد جمشیدی، ایمان حسینی، سجاد زارعیان، محمدرضا کاظمی و امیرسینا صالح با هدایت ارسلان محمدی و به سرپرستی محمدرضا گلزار راهی این مسابقات شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر