شش مدال حاصل کار فرنگی‌کاران نوجوان ایران در دومین روز جام پیروزی ترکیه

فرنگی‌کاران نوجوان در دومین روز رقابت‌های جام پیروزی ترکیه سه نشان طلا و سه برنز کسب کردند.

شش مدال حاصل کار فرنگی‌کاران نوجوان ایران در دومین روز جام پیروزی ترکیه

به گزارش مملکت آنلاین، مسابقات روز دوم رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جام پیروزی ترکیه در شهر آنتالیا ترکیه برگزار شد و علیرضا امیری در وزن ۴۸ کیلوگرم، امیرعلی حیدری در وزن ۵۵ کیلوگرم و دانیال ایزدی در وزن ۹۲ کیلوگرم به مدال طلا دست یافتند، حسین قادری در وزن ۴۸ کیلوگرم، سید ایمان حسینی در وزن ۵۵ کیلوگرم و عرشیا میرزاجانی در وزن ۹۲ کیلوگرم صاحب مدال برنز شدند.

نتایج نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۴۸ کیلوگرم حسین قادری در دیدار نخست مقابل نماینده قزاقستان به برتری دست یافت. وی پس از شکست در دیدار نیمه نهایی راهی رده بندی شد. قادری در این دیدار مقابل حریف خود پیروز شد و به مدال برنز رسید. علیرضا امیری در دور اول کشتی‌گیری از قرقیزستان را از پیش‌رو برداشت. وی پس از پیروزی در مرحله نیمه نهایی راهی فینال شد. امیری در فینال با برتری مقابل حریف خود صاحب گردن آویز طلا شد.

در وزن ۵۵ کیلوگرم امیرعلی حیدری در دور نخست کشتی‌گیری از ترکیه را از پیش‌رو برداشت. وی در در بعد مقابل نماینده قرقیزستان به برتری دست یافت. حیدری با غلبه بر حریف خود در نیمه نهایی به فینال رسید. حیدری در دیدار نهایی پیروز و به مدال طلا رسید. سید ایمان حسینی مقابل کشتی‌گیری از قزاقستان به پیروزی رسید. وی در دور بعد مقابل حریفی از قرقیزستان مغلوب شد و راهی دیدار رده بندی شد. این کشتی‌گیر در دیدار رده بندی مقابل حریف خود به برتری رسید و به صاحب مدال برنز شد.

در وزن ۹۲ کیلوگرم دانیال ایزدی در مبارزه نخست مقابل عرشیا میرزاجانی دیگر نماینده کشورمان به پیروزی رسید. ایزدی در دور بعد نماینده جمهوری آذربایجان را مغلوب کرد. وی پس از برتری مقابل حریف خود در نیمه نهایی به فینال راه پیدا کرد. ایزدی در دیدار نهایی با غلبه مقابل حریفش به مدال طلا رسید. میرزاجانی نیز با توجه به فینالیست شدن ایزدی در گروه شانس مجدد با پیروزی مقابل حریفان به دیدار رده‌بندی رفت. وی در دیدار رده‌بندی مقابل حریف خود به پیروزی دست یافت و به برنز رسید.

این مسابقات تا روز پنجشنبه ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

ارسال نظر