پایان هفته چهاردهم لیگ برتر هندبال مردان با ادامه صدرنشینی مس کرمان

هفته چهاردهم لیگ برتر هندبال مردان با پیروزی سخت گیتی‌پسند، تداوم پیروزی‌های صنعت مس کرمان و صعود یک پله‌ای زغال سنگ طبس و پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد به پایان رسید.

پایان هفته چهاردهم لیگ برتر هندبال مردان با ادامه صدرنشینی مس کرمان

به گزارش مملکت آنلاین، هفته چهاردهم سی‌وششمین دوره لیگ برتر هندبال مردان باشگاه‌های کشور امروز با برگزاری ۶ دیدار به پایان رسید که طی آن تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان، نیروی زمینی شهید شاملی کازرون، پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد، زغال سنگ طبس و صنعت مس کرمان توانستند مسابقات سال ۱۴۰۲ را با پیروزی به پایان برسانند.

فولاد مبارکه توانست ۲۶ بر ۲۴ سپاهان نوین را شکست دهد و ۲ امتیاز این بازی را به جمع امتیازات خود اضافه کند.

صنعت مس کرمان، صدرنشین لیگ برتر نیز آلومینیوم اراک، تیم رده دهمی جدول را از پیش رو برداشت تا سیزدهمین برد متوالی خود را ثبت کند.

مس کرمان همچنین ۲۴ اسفند دیدار معوقه خود در هفته دوازدهم لیگ برتر را مقابل پیکان سبزوار انجام می‌دهد تا پرونده مسابقات لیگ برتر در سال ۱۴۰۲ بسته شود.

نتایج کامل بازی‌های هفته چهاردهم لیگ برتر هندبال مردان به این شرح است:

  • فولاد مبارکه سپاهان ۲۶ - فولاد سپاهان نوین ۲۴
  • نیروی زمینی شهید شاملی کازرون ۳۷ - نفت و گاز گچساران ۲۰
  • فرازبام خاییز دهدشت ۲۲ - گیتی پسند اصفهان ۲۳
  • پلیمر خلیج فارس خرم آباد ۲۸ - پیکان خراسان ۲۵
  • زغال سنگ طبس ۲۸ - پرواز هوانیروز اصفهان ۲۵
  • صنعت مس کرمان ۳۵ - آلومینیوم اراک ۳۱

هم‌اکنون صنعت مس کرمان با ۲۸ امتیاز از ۱۳ بازی خود در لیگ صدرنشین است. نیروی زمینی شهید شاملی کازرون با همین تعداد بازی و ۲۴ امتیاز و گیتی‌پسند با ۱۴ بازی و ۲۳ امتیاز در رده‌های دوم و سوم قرار دارند.

فولاد مبارکه سپاهان با ۲۱، زغال‌سنگ طبس و پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد با ۱۹، نفت و گاز گچساران با ۱۸، سپاهان نوین اصفهان و پیکان خراسان (۱۳ بازی) با ۱۰، آلومینیوم اراک با ۱۲ بازی و ۵ امتیاز، پرواز هوانیروز با ۴ و فرازبام خائیز دهدشت با ۲ امتیاز در رده‌های بعدی جدول رده‌بندی جای گرفته‌اند. هفته پانزدهم لیگ برتر هندبال مردان ۱۵ فروردین سال ۱۴۰۳ برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر