پایان بدون سهمیه بوکس ایران در انتخابی المپیک در ایتالیا

کار تیم ملی بوکس ایران در مسابقات جهانی ایتالیا و گزینشی المپیک پاریس به پایان رسید تا امیدهای این تیم به پیکارهای تایلند معطوف شود.

پایان بدون سهمیه بوکس ایران در انتخابی المپیک در ایتالیا

به گزارش مملکت آنلاین، انتخابی المپیک پاریس از سیزدهم اسفندماه با حضور ۶۳۲ بوکسور از ۱۱۲ کشور در شهر بوستو آرسیتسیو (لُمباردی‌) ایتالیا آغاز ‌شده و تا دوشنبه شب ادامه دارد.

یکشنبه شب و در وزن ۷۱ کیلوگرم، مسلم مقصودی به‌عنوان آخرین نماینده ایران که بوکسورهایی‌ از فلسطین و ترینیدادوتوباگو را شکست داده بود، با «عمر جونز» دارنده مدال نقره سال ۲۰۲۱ جهان از آمریکا روبه‌رو ‌شد و نتوانست پیروز شود.

عصر یکشنبه نیز و در وزن ۸۰ کیلوگرم، میثم قشلاقی که حریفانی از هند و مکزیک را شکست داده بود، در مبارزه‌ای حساس به مصاف گرادوس از هلند رفت و با وجود تلاش فراوان، نتیجه را واگذار کرد و از دور مسابقات کنار رفت.

تیم ایران با ترکیب دانیال‌ شه‌بخش، علی حبیبی‌نژاد، مسلم مقصودی، میثم قشلاقی، پوریا امیری و ایمان رمضان‌پور در این مسابقات شرکت کرده بود که نتوانست به سهمیه‌ای‌ دست یابد.

فونتانا به‌عنوان سرمربی، هدایت تیم را برعهده داشت. همایون امیری و محمد عاشری نیز مربیان تیم بودند.

آخرین مرحله گزینشی المپیک پاریس در رشته بوکس، اوایل خردادماه در تایلند برگزار می‌شود و بوکسورهای کشورمان در این مسابقات در جست‌وجوی سهمیه المپیک خواهند بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر