اعزام تیم گلبال به پارالمپیک مشروط شد

سرمربی تیم ملی گلبال مردان گفت: تلاش بر این است که با کسب سکو شرایط حضورمان را در پارالمپیک پاریس بعد از ۱۲ سال فراهم کنیم.

اعزام تیم گلبال به پارالمپیک مشروط شد

به گزارش مملکت آنلاین، بهمن دوستی با اشاره به برگزاری اردوی آمادگی تیم ملی گلبال مردان برای شرکت در مسابقات جهانی آلمان، اظهار کرد: مسابقات جهانی گلبال مردان از ۲۳ اسفند در آلمان آغاز می‌شود که برای حضور در این مسابقات اردوی آمادگی خود را با حضور ۹ ورزشکار در اردوی شهید هرندی آغاز کردیم که این اردو تا ۲۲ اسفند ادامه خواهد داشت.

او از نعمت سرافراز، مهدی عباسی، حسن جعفری، میلاد سوری، مصطفی شهبازی و خلیل شهریار نسب ۶ ورزشکار اعزامی به آلمان نام برد و گفت: با توجه به این که هنوز وضعیت اعزام مردان گلبالیست به پارالمپیک پاریس قطعی نشده است وضعیت ورزشکاران در آلمان و تورنمنت دیگری که سال آینده برگزار می‌شود مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت که در صورت کسب مدال در این دو تورنمنت شرایط اعزام گلبالیست‌ها به پارالمپیک مشخص خواهد شد.

سرمربی تیم ملی گلبال مردان افزود: با عملکرد خوبی که مردان گلبالیست دارند به اعزام آن‌ها به پارالمپیک امیدوارم و تلاش بر این است که با ارزیابی بازیکنان در آلمان بهترین‌ها را برای تورنمنت بعدی که خرداد سال آینده برگزار می‌شود، اعزام کنیم.

دوستی در پاسخ به این پرسش که آیا از نظر تجهیزات و امکانات مشکل خاصی دارید یا خیر؟ گفت: با همکاری فدراسیون نابینایان و کم‌بینایان و کمیته ملی پارالمپیک بهترین امکانات در اختیار ورزشکاران است و مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد.

او در پایان اظهار کرد: هدف گذاری بر این است که با کسب مدال در آلمان برتری خود را برای حضور  در پارالمپیک ثابت کنیم  و بعد از ۱۲ سال دوباره شرایط حضور خود را در پارالمپیک فراهم کنیم. در صورت اعزام تنها برای کسب مدال تلاش خواهیم کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر