صعود تنیسورهای کشورمان به دور دوم تور جهانی در جزیره کیش

نمایندگان کشورمان موفق به حضور در راند دوم جدول اصلی تور جهانی تنیس شدند.

صعود تنیسورهای کشورمان به دور دوم تور جهانی در جزیره کیش

به گزارش مملکت آنلاین و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، راند نخست جدول اصلی رقابت های تور جهانی تنیس در زمین های المپیک‌ کیش برگزار شد که طی آن نمایندگان ایران در بخش انفرادی به مصاف حریفان خود رفتند.
در پایان راند نخست، سامیار الیاسی با نتیجه ۶-۳ ،۳-۶ و ۵-۷ از سد نماینده مالزی عبور کرد و در دیگر دیدار این مرحله حمید رضا نداف با نتیجه ۲ بر یک مقابل سینا مقیمی به برتری دست یافت تا ۲ نماینده کشورمان به همراه تنیسورهایی از کشورهای رومانی ، ایتالیا ، روسیه ، ونزوئلا، بلغارستان، لبنان، صربستان، مجارستان و آرژانتین به مرحله بعدی راه یابند. بر این اساس امروز با انجام ۱۲ مسابقه، تکلیف تنیسورهای صعود کننده به مرحله یک چهارم نهایی انفرادی و نیمه نهایی دونفره مشخص می شود.
این مسابقات امروز با انجام ۱۵ دیدار پیگیری می شود و نمایندگان کشورمان در بخش انفرادی به مصاف حریفان‌ خود می روند.
هفته سوم رقابت های ۱۵ هزار دلاری تور جهانی تنیس از ۶ تا ۲۰ اسفند ماه با حضور نمایندگانی از کشورهای روسیه ، هند ، کانادا ، ایتالیا ، رومانی، بلغارستان ، اروگوئه ، اتریش ، چک ، آلمان ، لیتوانی ، فرانسه ، ونزوئلا ، ازبکستان ، پاکستان ، لبنان، مالزی، مجارستان ، مکزیک و ایران در زمین های تنیس مجموعه ورزشی المپیک کیش برگزار می شود.
سرداوری این مسابقات بر عهده سامان حسنی سرداور نشان نقره کشورمان است و شاهرخ کشاورز مدیریت بازی ها را بر عهده دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر