حدف اولین نماینده بوکس ایران در تورنمنت بلغارستان

بوکسورهای ایران در اولین روز مبارزه‌هایشان در تورنمنت بلغارستان یک برد و یک باخت را به دست آوردند.

حدف اولین نماینده بوکس ایران در تورنمنت بلغارستان

به گزارش مملکت آنلاین، تیم ملی بوکس ایران که در مسیر آماده‌سازی برای حضور در رقابت‌های انتخابی المپیک ۲۰۲۴ پاریس عازم تورنمنتی در بلغارستان شده است، امروز (سه‌شنبه - ۱۷ بهمن ۱۴۰۲) دو نماینده خود را روی رینگ مبارزات داشت که یک برد و یک باخت حاصل کارشان بود.

عصر سه‌شنبه و در وزن ۶۳.۵ کیلوگرم، علی حبیبی‌نژاد با وانشا از هند که عنوان قهرمانی جوانان جهان را در کارنامه دارد روبه‌رو شد و به برتری دست یافت. حبیبی‌نژاد با این پیروزی راهی مرحله یک‌چهارم‌ نهایی شد و در این مرحله با «آلکساندر پاراچیف» از مولداوی مبارزه می‌کند.

سپس در وزن ۹۲+ کیلوگرم، ایمان رمضان‌پور با «جهانیگر زوکروف» از ازبکستان روی رینگ رفت که با وجود تلاش فراوان نتیجه را واگذار کرد.

ایران، الجزایر، ارمنستان، اتریش، بلغارستان، چین، فرانسه، گرجستان، یونان، گواتمالا، هند، ایرلند، قزاقستان، کوزوو، قرقیزستان، لیتوانی، مولداوی، مغولستان، مراکش، نیجریه، لهستان، رومانی، صربستان، اسلواکی، تاجیکستان، تایلند، ترکیه، اوکراین و ازبکستان کشورهای شرکت‌کننده در این تورنمنت هستند.

مصطفی ریگی، دانیال شه‌بخش، علی حبیبی‌نژاد، مسلم مقصودی، میثم قشلاقی، حسین دانشور و ایمان رمضان‌پور، بوکسورهای اعزامی ایران به تورنمنت تدارکاتی بلغارستان هستند.

انتهای پیام/

ارسال نظر