تصمیم عجیب شورای جهانی: تیم ملی موی‌تای ایران از مسابقات تایلند کنار گذاشته شد

تیم ملی موی‌تای ایران با تصمیم ستاد برگزاری مسابقات شورای جهانی بوکس موی‌تای از مسابقات جهانی موی‌تای ۲۰۲۴ تایلند حذف شد.

تصمیم عجیب شورای جهانی: تیم ملی موی‌تای ایران از مسابقات تایلند کنار گذاشته شد

به گزارش مملکت آنلاین، تیم ملی موی‌تای ایران، زیر مجموعه فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی که با ۱۲ مبارز در بخش آقایان و ۶ مبارز در بخش بانوان به مسابقات جهانی موی‌تای ۲۰۲۴ تایلند موسوم به ۲۰۲۴ Amazing MuayThai World Festival Thailand اعزام شده بود، در عین ناباوری و با تصمیم ستاد برگزاری مسابقات شورای جهانی بوکس موی‌تای (WBC MuayThai) از دور این رقابت‌ها حذف شد.

این تصمیم در حالی اتخاذ شد که ۱۴ موی‌تای کار کشورمان بر سکوی قهرمانی قرار داشتند و سرمربی و یکی از مبارزان تیم بر سر وزن‌کشی با مسئولان برگزاری به اختلاف نظر خوردند که نتیجه آن قربانی شدن ۱۸ موی‌تای کار ایرانی و در نهایت حذف تیم ایران از این دوره از فستیوال جهانی شد.

فرید نقدی رئیس انجمن موی تای ایران درباره این اتفاق ناباورانه گفت: اعضای کادر فنی تلاش بسیاری کردند، اردو‌های منظمی برگزار شد و در نهایت تیم قدرتمندی را به این دوره از مسابقات اعزام کردیم، اما متأسفانه حتی پس کسب نتایج بسیار مطلوب درگیر سوء تفاهم پیش آمده بین دو نفر از اعضای تیم با کادر اجرایی شدیم. توقع حذف کل تیم را نداشتیم و انتظار داشتیم شورای جهانی صرفا با خاطیان احتمالی برخورد کند. اعتراض خود را به صورت رسمی به مقامات مربوطه اعلام کردیم و منتظر نتایج آن هستیم. 

انتهای پیام/

ارسال نظر