ادامه صدرنشینی سنگ آهن بافق در لیگ برتر هندبال بانوان

در پایان مسابقات هفته یازدهم لیگ برتر هندبال بانوان سپاهان به رده سوم رسید و زاگرس سقوط کرد.

ادامه صدرنشینی سنگ آهن بافق در لیگ برتر هندبال بانوان

به گزارش مملکت آنلاین، صبح امروز هفته یازدهم نوزدهمین دوره لیگ برتر هندبال بانوان باشگاه‌های کشور با برگزاری چهار دیدار آغاز و طی آن صدرنشین متوقف شد، هرمزگان به پیروزی رسید و سپاهان با گلباران سنندج به رده سوم صعود کرد.

در مهم‌ترین و حساس‌ترین بازی هفته یازدهم سنگ‌آهن بافق میهمان زاگرس جنوبی کازرون بود که طی یک بازی مهیج، دو تیم در نهایت به تقسیم امتیازات رضایت دادند. نیمه اول این بازی با برتری کازرون به پایان رسید و این برتری در نیمه دوم نیز ادامه یافت اما سنگ‌آهن در دقایق پایانی توانست نتیجه را به تساوی ۳۱ -۳۱ بکشاند تا با یک امتیاز کازرون را ترک کند.

در دیگر بازی امروز فولاد هرمزگان با برتری ۲۸ بر ۲۳ شهید چمران لارستان را از پیش رو برداشت تا با ۲ امتیاز این دیدار ۱۷ امتیازی شود و در رده دوم جدول باقی بماند.

سپاهان نیز که میزبان سنندج بود، کار سختی برای پیروزی نداشت و با نتیجه ۴۸ بر ۲۷ امتیاز کامل این بازی را به نام خود ثبت کرد تا به‌لطف تفاضل گل بهتر نسبت به زاگرس جنوبی کازرون به رده سوم صعود کند.

شهدای رزکان البرز نیز که به گچساران رفته بود، کار سختی برای پیروزی در این دیدار داشت و در نهایت با یک گل بیشتر توانست برنده شود.

نتایج کامل مسابقات هفته یازدهم لیگ برتر هندبال بانوان به این شرح است:

  • فولاد هرمزگان ۲۸ - شهید چمران لارستان ۲۳
  • نفت و گاز گچساران ۲۵ - شهدای رزکان البرز ۲۶
  • زاگرس جنوبی کازرون ۳۱ - سنگ‌آهن بافق ۳۱
  • فولاد مبارکه سپاهان ۴۸ - سنندج ۲۷

با این نتایج سنگ آهن بافق با ۱۹ امتیاز کماکان صدرنشین است. فولاد هرمزگان با ۱۷ و سپاهان و زاگرس جنوبی کازرون با ۱۵ امتیاز در رده‌های دوم تا چهارم ایستادند.

شهدای رزکان البرز با ۱۴، نفت و گاز گچساران با ۵، شهید چمران لارستان با ۳ و سنندج بدون امتیاز در رده‌های بعدی قرار دارند.

هفته دوازدهم لیگ برتر هندبال بانوان ۲۰ بهمن برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر