برگزاری مجمع فوق‌العاده فدراسیون والیبال مجوز ندارد

روز گذشته فدراسیون والیبال اعلام کرد که با اعلام وزارت ورزش مجمع فوق‌العاده این فدراسیون برای تصمیم‌گیری در خصوص تعیین سرپرست برگزار می‌شود؛ موضوعی که امروز از سوی معاون وزیر ورزش رد شد!

برگزاری مجمع فوق‌العاده فدراسیون والیبال مجوز ندارد

به گزارش مملکت آنلاین، دیروز (دوشنبه) فدراسیون والیبال اعلام کرد: دوره ریاست چهارساله محمدرضا داورزنی در فدراسیون والیبال ۲۹ آبان به پایان می‌رسد. با توجه به نهایی نشدن پروسه انتخابات احراز پست ریاست این فدراسیون، با اعلام وزارت ورزش و جوانان مجمع فوق‌العاده فدراسیون والیبال برای تصمیم‌گیری در خصوص تعیین سرپرست فدراسیون والیبال روز دوشنبه ۲۹ آبان از ساعت ۱۰ صبح در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک برگزار می‌شود.

این درحالی است که سید محمد پولادگر، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد که این وزارتخانه مجوزی برای برگزاری مجمع فدراسیون والیبال در تاریخ پیشنهادی صادر نکرده است.

پولادگر افزود: «فدراسیون والیبال تاریخی را برای برگزاری مجمع فدراسیون والیبال پیشنهاد کرده اما وزارتخانه هنوز مجوزی صادر نکرده و تاریخی قطعی نیست.»

بنا بر اعلام فدراسیون والیبال، ثبت‌نام نامزدهای شرکت در انتخابات ریاست فدراسیون والیبال از ۱۱ شهریور به مدت ۱۰ روز کاری انجام شد و ۱۱ نفر شامل وحید مرادی، سید میلاد تقوی، محمود افشاردوست، پیمان اکبری، کسری غفوری، منوچهر پورحسن، بهنام محمودی، امیرحسین منظمی، محمد منصوری، جبار قوچان‌نژاد و محمدرضا داورزنی برای تصدی پست ریاست فدراسیون ثبت‌نام کردند که با توجه به تکمیل نشدن پروسه انتخابات و برگزار نشدن آن تا ۲۹ آبان، مجمع فدراسیون با حضور تمام اعضا در این خصوص تصمیم‌گیری خواهد کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر