نفر اول رویینگ خداحافظی کرد / دستفروشی می‌کنم

ملی‌پوش رویینگ با انتشار ویدیویی از خود مدعی شد که از تیم ملی قایقرانی رویینگ ایران خداحافظی کرده و از این پس به کار دستفروشی مشغول می‌شود.

نفر اول رویینگ خداحافظی کرد / دستفروشی می‌کنم

به گزارش مملکت آنلاین، امیرحسین محمودپور که مدتی است برای گذران زندگی به لباس فروشی آورده درباره تصمیمش برای خداحافظی گفت: بعد از بازی های آسیایی از تمام سال هایی که ورزش کردم کاملا ناامید شدم. در فاصله ۵-۴ ماه مانده به مسابقات سهمیه المپیک که قطعا هم سهمیه می گرفتم، همینجا اعلام می کنم که از ورزش خداحافظی و دیگر در مسابقات بین المللی شرکت نمی کنم.

 وی که بسیار ناراحت به نظر می رسید گفت: همین جا به شما می گویم که هیچ گاه سمت ورزش حرفه ای نروید. این را کسی به شما می گوید که ۱۰ سال از زندگی اش را به شکل شبانه روزی برای ورزش گذاشت. آخر یک ورزشکار می شود یکی مثل من که باید در شهرم با وجود اداره گمرک و بندر هست باید کاسبی کنم و لباس بفروشم.

پس از مهاجرت بهمن نصیری به آذربایجان، امیرحسین محمودپور دارای بهترین رکوردهای رویینگ و امید اول مدال آوری در بازی های آسیایی بود، اما با اقدام چینی ها در تغییر اوزان، محمودپور نتوانست در دسته وزنی خودش رقابت کند و در رقابت با پاروزنان بسیار سنگین تر از خودش نتوانست به مدال بازی های آسیایی هانگژو دست پیدا کند.

انتهای پیام/

ارسال نظر