بانوی ورزشکار کشورمان در انتخابی المپیک رشته تیراندازی با کمان به المپیک نرسید

یسنا پورماهانی نشان برنز مسابقات انتخابی المپیک را کسب کرد اما نتوانست به سهمیه برسد.

بانوی ورزشکار کشورمان در انتخابی المپیک رشته تیراندازی با کمان به المپیک نرسید

به گزارش مملکت آنلاین، یسنا پورماهانی در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات کسب سهمیه در بانکوک تایلند با برتری ۶ بر ۲ مقابل کمانداری از ویتنام به نیمه‌نهایی صعود کرد. وی در نیمه‌نهایی با نتیجه ۷ بر۳ مغلوب حریفی از مالزی شد و از صعود به فینال و کسب سهمیه المپیک پاریس بازماند.

مبینا فلاح در مرحله یک چهارم نهایی با برتری ۶ بر ۵ مقابل کمانداری از تایلند به نیمه‌نهایی راه یافت. وی در نیمه‌نهایی در تیر طلایی و با نتیجه ۶ بر ۵ مقابل کمانداری از ازبکستان شکست خورد و از صعود به فینال و کسب سهمیه المپیک پاریس بازماند.

در دیدار رده‌بندی مسابقات کسب سهمیه المپیک در بانکوک تایلند، یسنا پورماهانی با نتیجه ۷ بر ۳ مقابل مبینا فلاح به پیروزی رسید و صاحب نشان برنز شد.

کماندارانی از مالزی و ازبکستان با صعود به فینال سهمیه المپیک را کسب کردند.

همچنین محمدحسین گلشنی در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات به مصاف کمانداری از عربستان رفت و با نتیجه ۷ بر ۳ به پیروزی رسید و راهی دیدار نیمه‌نهایی شد. وی در نیمه‌نهایی با نتیجه ۶ بر صفر مقابل کمانداری از هند شکست خورد. گلشنی در دیدار رده‌بندی با نتیجه ۶ بر ۲ مقابل نماینده هنگ‌کنگ شکست خورد و چهارم شد و از رسیدن به سهمیه المپیک بازماند.

صادق اشرفی در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات به مصاف کمانداری از هند رفت و با نتیجه ۶ بر صفر شکست خورد و از صعود به نیمه‌نهایی و کسب سهمیه المپیک پاریس بازماند.

کماندارانی که به فینال راه پیدا کنند، سهمیه المپیک را کسب می‌کنند. نمایندگان هند و چین تایپه با صعود به فینال، سهمیه المپیک را کسب کردند.

انتهای پیام/

ارسال نظر