سعید معروف: همیشه والیبال ایران را دنبال می‌کنم

کاپیتان تیم شهداب گفت: بیرون از کشور هم باشم، والیبال ایران را دنبال می‌کنم.

سعید معروف: همیشه والیبال ایران را دنبال می‌کنم

به گزارش مملکت آنلاین، سعید معروف، کاپیتان شهداب درباره سطح مسابقات جام باشگاه‌های آسیا بیان کرد: بعد از مدت‌ها بالاخره برگشتیم و با بازیکنانی که سال‌های سال کنار هم هستیم، دور هم جمع شدیم. به شهداب تبریک می‌گویم که توانسته در چند سال اخیر در والیبال کشور فعال باشد و موفق عمل کند. بازی‌ها نسبت به دوره‌های گذشته باکیفیت بهتری برگزار می‌شود، تیم‌های زیادی آمده‌اند و بازیکنان اصلی خود را آورده‌اند. فکر می‌کنم ژاپن، کره و تیم شهداب مدعیان اصلی‌اند.

وی افزود: خدا را شکر مرحله مقدماتی را با سه پیروزی پشت سر گذاشتیم. بازی‌های اصلی از پنجشنبه شروع می‌شود و نتیجه‌اش برای ما مهم است. تیم و بازیکنان خیلی خوبی داریم. امیدوارم زحمت این تیم که یک سال در لیگ ایران تلاش کرده و لیگ پرفشاری را پشت سر گذاشته است، اینجا به ثمر بنشیند و قهرمان باشگاه‌های آسیا شویم که همین تیم قوی‌تر برای باشگاه‌های جهان آماده شود و از اسم و اعتبار والیبال ایران دفاع کند.

معروف در مورد حضور دوباره‌اش در تیمی از ایران گفت: بیرون هم باشم والیبال ایران را دنبال می‌کنم و خیلی خوشحالم که مجموعه شهداب به عنوان یک باشگاه موفق به بهترین شکل تیمداری می‌کند و اکثر بازیکنن از امکانات باشگاه و شرایطی که در یزد برایشان فراهم شده، رضایت دارند. طبق اطلاعاتی که از باشگاه گرفته‌ام با فعالیت‌هایی که انجام می‌دهد به عنوان یکی از قطب‌ها به والیبال کشور اضافه می‌شود. در کل حضور باشگاه‌هایی مثل شهداب با سیستم بسیار قوی برای والیبال ما لازم است. امیدوارم مزد این زحمات در تورنمنت‌های مختلف گرفته شود تا مردم و مسئولان به حضور در والیبال بیشتر ترغیب شوند.

انتهای پیام/

ارسال نظر