ویتنام تکواندو قهرمانی آسیا با رقابت ورزشکاران ۳۶ کشور

رقابت‌های تکواندو قهرمانی آسیا در حالی از ۲۵ اردیبهشت در ویتنام آغاز می‌شود که ۵۷۲ هوگوپوش از ۳۶ کشور در این رویداد حضور دارند.

ویتنام تکواندو قهرمانی آسیا با رقابت ورزشکاران ۳۶ کشور

به گزارش مملکت آنلاین، شهر «دانانگ» ویتنام طی روزهای ۲۵ تا ۳۰ اردیبهشت میزبان مسابقات قهرمانی تکواندو قاره کهن در سه بخش پومسه، کیورگی و پاراتکواندو است. در این دوره از مسابقات، ۵۷۲ تکواندوکار از ۳۶ کشور به مصاف هم خواهند رفت.

در حاشیه این رقابت‌ها، دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه جلسه هیات اجرایی و مجمع عمومی اتحادیه تکواندو آسیا در هتل «مرکور» و ثبت نام تیم‌های شرکت کننده در در هتل «تین سان» و همچنین کلاس هماهنگی داوران، جلسه فنی و قرعه‌کشی مسابقات پومسه نیز در سالن برگزاری مسابقات انجام خواهد شد.

این دوره از مسابقات با برگزاری رقابت‌های پومسه (اجرای فرم)، سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه آغاز می‌شود. ۲۱۶ تکواندوکار در هشتمین دوره مسابقات پومسه قهرمانی آسیا و به مدت ۲ روز به رقابت خواهند پرداخت.

بیست‌وششمین دوره مسابقات کیورگی (مبارزه)، پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت با برگزاری مسابقات اوزان منفی ۵۴ و منفی ۶۳ کیلوگرم آقایان، منفی ۴۶ و منفی ۵۳ کیلوگرم بانوان آغاز می‌شود.

در این دوره از مسابقات هم ۲۴۴ تکواندوکار به رقابت خواهند پرداخت. طبق برنامه تکواندوکاران اوزان ۵۸-، ۷۴- و ۸۷- کیلوگرم بخش آقایان، ۴۹-، ۶۲- و ۷۳- کیلوگرم بخش بانوان؛ جمعه ۲۸ اردیبهشت به مصاف رقبای خود می‌روند.

شنبه ۲۹ اردیبهشت، مبارزات اوزان ۶۸-، ۸۰- و ۸۷+ کیلوگرم بخش آقایان، ۵۷-، ۶۷- و ۷۳+ کیلوگرم بخش بانوان انجام خواهد شد.

نهمین دوره مسابقات پاراتکواندو قهرمانی آسیا نیز با حضور ۱۱۲ تکواندوکار به مدت یک‌روز، یکشنبه ۳۰ اردیبهشت برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر