پلیس: نامه منتشره در فضای مجازی به کسبه مورد تایید نیست

معاون نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، در ارتباط با نامه جعلی که در فضای مجازی با سربرگ پلیس منتشر شده است، توضیحاتی ارائه داد.

پلیس: نامه منتشره در فضای مجازی به کسبه مورد تایید نیست

به گزارش مملکت آنلاین، سرهنگ نادر مرادی، با اشاره به اینکه در روزهای اخیر نامه‌ای جعلی در فضای مجازی به اسم و سربرگ پلیس منتشر شده است، گفت: این نامه مورد تأیید پلیس نیست و لازم است اصناف و کسبه از طریق مراجع قانونی و معتبر اخبار را پیگیری نمایند.

وی با اشاره به اینکه پلیس خادم و خدمتگزار کسبه است و اجازه نخواهد داد که امنیت و آرامش اصناف و کسبه مخدوش شود، افزود: در روزهای اخیر دشمنان و معاندان تلاش دارند تا اوضاع اصناف و کسبه بازاریان را به هر شکل ممکن ملتهب سازند.

سرهنگ مرادی با اشاره به اینکه در روزهای اخیر نامه‌ای جعلی در فضای مجازی به اسم و سربرگ پلیس منتشر شده است، عنوان داشت: این نامه مورد تأیید پلیس نمی‌باشد و لازم است اصناف و کسبه از طریق مراجع قانونی و معتبر اخبار را پیگیری نمایند.

معاون نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ افزود: کسبه و بازاریان همواره همراه پلیس بوده اند و در عرصه‌ها و شرایط مختلف از جمله ایام شیوع کرونا و … همکار پلیس بوده اند.

انتهای پیام/

ارسال نظر