پزشکیان: وعده دروغ ندادم

رئیس جمهور منتخب گفت: در این انتخابات وعده دروغ ندادم و حرفی نزدم که فردا نتوانم به آن عمل کنم.

پزشکیان: وعده دروغ ندادم

به گزارش مملکت آنلاین، مسعود پزشکیان نهمین رئیس جمهور منتخب مردم لحظاتی پیش به منظور تجدید میثاق با آرمان‌های بنیان گذار انقلاب اسلامی وارد حرم مطهر امام خمینی (ره) شد.

علی عبدالعلی زاده رئیس ستاد انتخابات مسعود پزشکیان در جمع هواداران رئیس جمهور منتخب مردمی اظهار داشت: ستاد انتخاباتی مرکزی و ستاد استانی در این برنامه حضور دارند. به تمام اعضای ستادهای انتخاباتی که سربازان آقای پزشکیان در فرایند انتخابات بودند، انتخابات ایشان به عنوان رئیس جمهور را تبریک می‌گویند.

وی عنوان کرد: با توجه به ازدحام جمعیت عرایض خود را با عرض تبریک و تهنیت به دکتر پزشکیان خاتمه می‌دهم.

مردم ایران قهرمانان این عرصه هستند و خواهند ماند

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه دولت‌های یازدهم و دوازدهم عصر امروز (شنبه) در جمع هواداران مسعود پزشکیان رئیس جمهور منتخب در حرم مطهر امام (ره) اظهار داشت: دو هفته پیش اعلام کردم شنبه آقای پزشکیان را رئیس جمهور پزشکیان خواهیم خواند. با تلاش و کوشش شما مردم و اعضای ستاد دکتر، ما امروز رئیس جمهور پزشکیان داریم.

وی عنوان کرد: آقای پزشکیان از امروز رئیس جمهور همه مردم ایران است. دکتر پزشکیان نماینده همه کسانی است که به ایشان رأی دادند یا به رقیب ایشان رأی دادند و کسانی که اصلاً رأی ندادند هستند تا درخواست‌ها و مطالبات آنها را دنبال کنند.

وزیر امور خارجه دولت‌های یازدهم و دوازدهم تصریح کرد: این سیل عظیم مردم که سیل خروشان تغییر را شروع کردند ان شاء الله تا به نتیجه رساندن همراه رئیس جمهور پزشکیان خواهند بود.

ظریف افزود: ما وام دار آن جوانی هستیم که پدر ۱۲۰ ساله خود را به دوش کشید تا رأی دهد. مردم ایران قهرمانان این عرصه هستند و خواهند ماند. درود بر مردم ایران و درود بر پزشکیان.

در این انتخابات وعده دروغ ندادم و حرفی نزدم که فردا نتوانم به آن عمل کنم

مسعود پزشکیان نهمین رئیس جمهور منتخب مردم پس از تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل (ره) در جمع مردم و هواداران خود اظهار داشت: برادران و خواهران از همه شما با تمام وجود تشکر می‌کنم. واقعاً لطف کردید که حضور پیدا کردید و شور و شوق آفریدید و ما را شرمنده خود کردید.‌ واقها شرمنده شما هستیم.

وی عنوان کرد: در این انتخابات وعده دروغ ندادم و حرفی نزدم که فردا نتوانم به آن عمل کنم و بعد مشخص شود دروغ گفتم. سالهاست بعد از انقلاب پشت تریبون وعده می‌دهیم و به آن عمل نمی‌کنیم. این بزرگترین مشکلی است که مردم با ما دارند.

رئیس جمهور منتخب مردم خاطرنشان کرد: خوشحال هستم که رای‌ها درست خوانده شد و برای آن مهم ابتدا باید از مقام رهبری تشکر کنیم که اگر ایشان نبود بعید می دانم به این راحتی اسم ما از صندوق بیرون می‌آمد.

پزشکیان تصریح کرد: چون ماه محرم نزدیک است یکی از علل اصلی عاشورا را برای شما بگویم. یکی از علل اصلی عاشورا این بود که عده‌ای وعده دادند امام حسین بیاید و وقتی رفت به وعده‌های داده شده خود عمل نکردند. امام حسین نشسته بود گفتند بیا، وقتی آمد امام حسین (ع) و ۷۲ نیرویش را تنها گذاشتند و آنچنان عاشورا خلق شد و ۱۴۰۰ سال است که خون ایشان جریان دارد.

پزشکیان در میانه قرائت بیانیه خطاب به حاضرین گفت: فکر می‌کنم شما خسته شدید، بیانیه را به رسانه‌ها می‌دهم از آنجا بخوانید.

وی در واکنش به همهمه هواداران با خنده گفت: حالا که این‌طور است فریاد بزنید، چه کار کنم؟ یاشاسین ایران.

رییس جمهور منتخب مردم خاطرنشان کرد: ما خاک پای همه ایرانیان هستیم. ما آمده‌ایم تا خدمتگزار مردم عزیز کشورمان باشیم. از همه شما متشکرم. خدا قوت و خدا یار و یاور تان. یا الله، یا علی مدد.

انتهای پیام/

ارسال نظر