وبسایت مجموعه میراث جهانی تخت جمشید راه‌اندازی شد

مدیر مجموعه میراث جهانی تخت جمشید از راه‌اندازی وب‌سایت مجموعه میراث جهانی تخت جمشید خبر داد و گفت: در حال حاضر با راه‌اندازی این وب‌سایت دسترسی آسان و جامع به اطلاعات، جزئیات و برگزاری رویدادها در این سایت جهانی برای عموم مردم و علاقه‌مندان فراهم‌ شده است.

وبسایت مجموعه میراث جهانی تخت جمشید راه‌اندازی شد

به گزارش مملکت آنلاین، علیرضا عسکری چاوردی امروز، ۱۲ خردادماه در حاشیه رونمایی از این وب سایت و تلفن گویا افزود: این وب‌سایت شامل بخش‌های متنوعی از جمله درباره تخت جمشید، آثار هخامنشی، پایگاه دانش، گردشگری و پایگاه تخت جمشید است که به‌صورت تفصیلی این مجموعه تاریخی را معرفی می‌کند.

مدیر مجموعه میراث جهانی تخت جمشید ادامه داد: از امکانات منحصربه‌فرد وب‌سایت مجموعه میراث جهانی تخت جمشید می‌توان به تور مجازی سه‌بعدی، پخش زنده تخت جمشید، گالری تصاویر غنی و بخش‌های اطلاعات مفید گردشگری شامل: اطلاعات بازدید، اقامتگاه‌ها، رستوران‌ها و مسیرهای دسترسی اشاره کرد که این امکانات به بازدیدکنندگان کمک می‌کند تا پیش از سفر خود، مجموعه میراث جهانی تخت جمشید را به‌طور کامل بشناسند و سفری به‌یادماندنی را تجربه کنند.

 عسکری چاوردی گفت: هدف از قرار دادن پخش زنده تخت جمشید در این وب‌سایت، نشان دادن تصویری زنده و دقیق از تخت جمشید، به‌عنوان مهم‌ترین میراث جهانی ایران و یکی از شاهکارهای معماری جهان باستان برای عموم علاقه‌مندان است.

وی تصریح کرد: وب‌سایت مجموعه میراث جهانی تخت جمشید به آدرس https://www.Persepolis.ir به‌عنوان پایگاه دانش این مجموعه جهانی عمل می‌کند و با بخش‌هایی چون مقاله‌ها، کتاب‌ها، نشریات و ویدئوها، اطلاعات بسیار خوبی از آخرین منابع منتشرشده، در خصوص مجموعه میراث جهانی تخت جمشید را در اختیار پژوهشگران و علاقه‌مندان قرار داده و به‌عنوان یک منبع اطلاعاتی معتبر در حوزه تخت جمشید و هخامنشیان ایفای نقش می‌کند.

مدیر مجموعه میراث جهانی تخت جمشید بیان کرد: کاربران و مخاطبان این وب‌سایت می‌توانند به‌طور مرتب از آخرین اخبار، رویدادها، ساعات بازدید، برنامه نور و صدا و اطلاعات مربوط به تخت جمشید مطلع شوند و در جریان آخرین تحولات و برنامه‌های مرتبط با این اثر ارزشمند قرار گیرند.

وی اظهار کرد: این وب‌سایت، امکان ارتباط مستقیم با مدیریت پایگاه و کارشناسان مربوطه را نیز فراهم کرده است و از طریق شماره تلفن گویای ۰۲۱۹۱۰۱۱۴۲۵ دسترسی به اطلاعات گردشگری و سایر امکانات فراهم‌شده است و وب‌سایت پایگاه میراث جهانی به‌طور مستمر در حال به‌روزرسانی و توسعه است تا تجربه بازدید از تخت جمشید را برای همگان مفید و جذاب‌تر سازد.

عسکری چاوردی بیان کرد: همچنین در بخش پیشنهادات گردشگران می‌توانند نظرات پیشنهادی خود را برای ارتقاء خدمات ارائه کنند و از سویی دیگر ارائه طرح‌های تحقیقاتی برای پژوهشگرانی که قصد تحقیق و پژوهش در خصوص تخت جمشید دارند در این وب‌سایت فراهم‌شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر