آغاز پیش ثبت‌نام مدارس شاهد پایه هفتم از فردا ۲۱ خرداد

مدیرکل امور شاهد وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه پیش ثبت‌نام مدارس شاهد پایه هفتم (دوره اول متوسطه) از فردا ۲۱ خردادماه آغاز و تا دهم تیرماه انجام می‌شود گفت: دانش‌آموزان می‌توانند به صورت الکترونیکی در سراسر کشور از طریق اتصال به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند ثبت‌نام خود را انجام دهند.

آغاز پیش ثبت‌نام مدارس شاهد پایه هفتم از فردا ۲۱ خرداد

به گزارش مملکت آنلاین، زهرا پناهی روا با بیان اینکه پیش ثبت‌نام مدارس شاهد پایه هفتم (دوره اول متوسطه) از ۲۱ خرداد تا دهم تیرماه و پایه دهم (دوره دوم متوسطه) از اول تیر تا ۲۰ تیر انجام خواهد شد گفت: زمان پیش ثبت‌نام دانش‌آموزان در میان پایه‌های مدارس شاهد در کلیه دوره‌های تحصیلی از اول تا پانزدهم مردادماه است. 

وی با بیان اینکه پیش ثبت‌نام به صورت الکترونیکی در سراسر کشور از طریق درگاه  my.medu.ir و اتصال به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند انجام می‌شود افزود: پس از اتمام این زمان‌بندی‌ها، دانش‌آموزانی که امتیاز لازم را کسب کرده باشند، با اطلاع‌رسانی که از طریق مدرسه صورت خواهد گرفت، برای ارائه مدارک و تکمیل ثبت‌نام به مدرسه مراجعه خواهند کرد و اولیاء از حضور در مدرسه جهت پیش ثبت‌نام جدا خودداری کنند. 

مدیرکل امور شاهد وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه با توجه به اهداف طرح پراکنده شاهد و اولویت فرزندان طرح شاهد در استفاده از فوق برنامه‌ها، فضا و امکانات آموزشی و پرورشی مدارس شاهد، ستادهای اجرایی شاهد استان، شهرستان، مناطق و نواحی با هماهنگی‌های لازم از طریق بنیاد شهید و امور ایثارگران، شرایط ثبت‌نام و ادامه تحصیل دانش‌آموزان طرح شاهد را فراهم می‌کنند ادامه داد: سنجش آغازین برگزاری کلاس‌های پیش‌نیاز و مهارت‌آموزی و ... در تمامی دوره‌های تحصیلی براساس ضوابط مندرج در شیوه‌نامه برنامه هفتگی مدارس شاهد از جمله مواردی است که مدیران مدارس شاهد بر آن اهتمام خواهند داشت.

انتهای پیام/

ارسال نظر