فراخوان پنجمین بسته برنامه «جهش تولید دانش‌بنیان» تحت عنوان «کارآفرین» منتشر شد

صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری با هدف کمک به توسعه کارآفرینی با تکیه بر بکارگیری محصولات دانش‌بنیان، فراخوان پنجمین بسته از برنامه «جهش تولید دانش‌بنیان» تحت عنوان «کارآفرین» را منتشر کرد.

فراخوان پنجمین بسته برنامه «جهش تولید دانش‌بنیان» تحت عنوان «کارآفرین» منتشر شد

به گزارش مملکت آنلاین، صندوق نوآوری و شکوفایی، در نظر دارد در قالب برنامه «کارآفرین»، با اعطای تسهیلات لیزینگ به خریداران (حقوقی یا حقیقی) که برای راه‌اندازی کسب و کار خود، اقدام به خرید محصولات دانش‌بنیان می‌کنند، از توسعه کارآفرینی حمایت کند. 

براین اساس، تسهیلات فروش اقساطی (لیزینگ) تا مبلغ ۵۰ میلیارد تومان تا سقف ۸۰ درصد مبلغ فاکتور (بدون ارزش افزوده) با نرخ سود ۳ درصد کمتر از نرخ مصوب شورای پول و اعتبار و با دوره بازپرداخت ۲۴ ماه (قابل افزایش تا ۳۶ ماه) به خریداران (حقیقی و حقوقی) محصولات دانش‌بنیان اعطا می‌شود. 

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، خریداران مستقر در مناطق محروم و کمتربرخوردار، در اولویت استفاده از تسهیلات این فراخوان هستند. 

شرکت‌های دانش‌بنیان جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص شرایط دقیق بهره‌مندی از تسهیلات فراخوان برنامه «کارآفرین» می‌توانند به سایت صندوق نوآوری و شکوفایی به نشانی www.inif.ir مراجعه کنند. 

همچنین میز خدمت صندوق نوآوری و شکوفایی (۴۲۱۷۰۱۲۰-۰۲۱) در ساعات اداری پاسخگوی سوال‌ها و ابهامات شرکت‌های دانش‌بنیان در این زمینه خواهد بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر