اعلام دانشگا‌های برتر در حوزه ارائه خدمات دانشجویی

مدیر کل دفتر نظارت و ارزیابی سازمان امور دانشجویان نتایج ارزیابی خدمات دانشجویی دانشگاه‌ها را اعلام کرد.

اعلام دانشگا‌های برتر در حوزه ارائه خدمات دانشجویی

به گزارش مملکت آنلاین به نقل از سازمان امور دانشجویان، مجتبی شرانجانی مدیر کل دفتر نظارت و ارزیابی سازمان امور دانشجویان در نشست معاونین دانشجویی دانشگاه های سراسر کشور درباره ارزیابی خدمات دانشجویی دانشگاه‌های کشور توضیحاتی را ارائه کرد.

وی ضمن تشریح فرایند و نتایج ارزیابی خدمات دانشجویی دانشگاه‌ها در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ از سوی دفتر نظارت و ارزیابی سازمان امور دانشجویان، عنوان کرد: کارنامه عملکرد دانشگاه ها به خودشان منعکس شده و دانشگاه ها می توانند با استفاده از آن، نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی کرده و برای ارتقای کیفیت خدمات خود برنامه ریزی کنند.

شرانجانی خاطرنشان کرد: در این ارزیابی دانشگاه های صنعتی اصفهان، الزهرا (س) و خوارزمی به عنوان دانشگاه‌های برتر و دانشگاه های بیرجند، ارومیه، تهران، اصفهان، علامه طباطبایی، رازی کرمانشاه و فردوسی مشهد نیز به عنوان دانشگاه‌های شایسته تقدیر انتخاب شدند.

مدیر کل دفتر نظارت و ارزیابی سازمان امور دانشجویان افزود: این ارزیابی برای سال‌ تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ نیز از ابتدای بهمن ماه آغاز شده و تلاش می شود از نتایج آن برای سطح‌بندی دانشگاه‌ها در زمینه ارائه خدمات دانشجویی استفاده شود.

شرانجانی گفت: بسترسازی جهت سیاستگذاری و برنامه‌ریزی، ایجاد زمینه افزایش بهره‌وری و تقویت زمینه‌های پاسخگویی دانشگاه ها به ذینفعان خود، از اهداف این ارزیابی هستند.

انتهای پیام/

ارسال نظر