انیمیشن «خانه» در فینال جشنواره فیلم قهرمانان ایتالیا

انیمیشن «خانه» به تهیه کنندگی و کارگردانی حامد عزیزی، نامزد کسب جایزه در جشنواره بین المللی فیلم قهرمانان ایتالیا شد.

انیمیشن «خانه» در فینال جشنواره فیلم قهرمانان ایتالیا

به گزارش مملکت آنلاین، پویانمایی «خانه» به نویسندگی حامد عزیزی، در ژانر درام و علمی تخیلی ساخته شده که به موضوع حفاظت از محیط زیست می پردازد و مدت زمان آن یک دقیقه است.

«خانه» با نگاه آینده نگرانه و هشدار به انسانها تولید شده است و در خلاصه داستان آن آمده است :«خیلی دور خیلی نزدیک، همه به دنبال بازگشت به اصالت خود هستند و دلشان در خانه آرام می گیرد.از خانه خود محافظت کنیم.»

این انیمیشن محصول سینمای مستقل و تجربی است و تنها نماینده ایران در این جشنواره است. پخش بین المللی پویانمایی خانه را استودیو چهار و هرنان اورتیز بر عهده دارد.

این پویانمایی پیش از این نامزد بهترین انیمیشن کوتاه از فستیوال فیلم «مکمینویل« امریکا شده است و همچنین جایزه بهترین جلوه های بصری آینده نگر را از فستیوال «پورتو سزارئو» و جایزه بهترین انیمیشن با نگاه خلاقه به معماری شهری آینده از جشنواره فیلم عجمان امارات را کسب کرده است.

این جشنواره در سه بخش فیلم و سریال های بین المللی، تلویزیون و پخش آنلاین (با تمرکز بر علمی تخیلی، فانتزی، ترسناک، هیجان‌انگیز، اکشن ماجراجویی، سینمای کمیک) و فیلم‌ کوتاه و سریال برگزار می‌شود که بر ژانرهای واقعی و خارق العاده تمرکز دارد.

سومین دوره جشنواره بین المللی فیلم قهرمانان ایتالیا از تاریخ ۲۴ تا ۲۶ نوامبر (۳ تا ۵ آذر) در شهر رم برگزار می‌شود. آثار راه یافته به این جشنواره در بخش‌های انیمیشن، فیلم کوتاه، آکادمی‌ها، مستند و موزیک ویدئو با هم رقابت می‌کنند و در هر بخش جوایزی به برگزیدگان اهدا می‌شود.

عوامل ساخت انیمیشن «خانه» که بدون دیالوگ است، عبارتند از: نویسنده ،کارگردان و تهیه کننده،حامد عزیزی،جلوه های ویژه و انیمیشن و تدوین :حامد عزیزی، صدا گذاری و موسیقی: ایوان (infraction) ، مجری طرح :استودیو چهار، روابط عمومی:فاطمه آذری.

انتهای پیام/

ارسال نظر