انتشار فراخوان سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجونان

فراخوان سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجونان با اعلام برپایی در مهرماه و در شهر اصفهان منتشر شد.

انتشار فراخوان سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجونان

به گزارش مملکت آنلاین، در حالی که برخی سینماگران فعال در سینمای کودک نسبت به شرایط تولید فیلم در این حوزه انتقاد دارند و مشخص نیست سینمای کودک چه تعدا تولید تازه دارد، بنیاد سینمایی فارابی فراخوان دوره جدید این رویداد را منتشر کرده است.

بنیاد سینمایی فارابی اعلام کرد که این رویداد سینمایی از ۱۴ تا ۱۹ مهرماه در اصفهان برگزار می‌شود.  

به گزارش روابط عمومی سی و ششمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، براساس این فراخوان زمان ثبت نام و ارائه نسخه قابل بازبینی کلیه آثار از ۲۰ تا ۳۱ مرداد ماه ۱۴۰۳ خواهد بود.

جشنواره امسال به دبیری مجید زین‌العابدین در سه بخش ملی، بین الملل و بخش ویژه برگزار خواهد شد.

در بخش ملی مسابقه فیلم‌های بلند داستانی و انیمیشن برای دریافت پروانه زرین رقابت می‌کنند. فیلم‌های کوتاه بخش ملی نیز شامل فیلم‌های ۳ تا ۲۰ دقیقه‌ای داستانی و انیمیشن خواهد بود.

بخش بین الملل جشنواره شامل فیلم های بلند و کوتاه خارجی تولید سال ۲۰۲۳ به بعد است که مقررات آن توسط امور بین الملل جشنواره برای متقاضیان خارجی فراخوان شده است. جشنواره امسال یک بخش ویژه شامل بخش کودکان غزه، مرور آثار خارجی و نمایش‌های خارج از مسابقه دارد.

متقاضیان برای ارائه نسخه اولیه، ضمن ثبت نام در سامانه جشنواره به نشانی www.portal.icff.ir یک نسخه از فیلم خود را باید به دبیرخانه جشنواره (مدیریت ارزشیابی و داوری آثار) ارسال کنند.

زمان‌بندی اعلام شده برای ثبت درخواست‌ها قطعی است و پیشنهاد می‌شود متقاضیان محترم ثبت نام و بارگذاری مدارک خود را به روزهای پایانی موکول نکنند.  

مقررات عمومی و شرایط ارسال آثار به سی و ششمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان همزمان با انتشار فراخوان در سامانه جشنواره و سامانه بنیاد سینمایی فارابی به نشانی www.fcf.ir در دسترس همه متقاضیان قرار دارد.

براساس این گزارش همچنین مقررات و زمان بندی برگزاری هشتمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران نیز در فراخوان جداگانه‌ای اعلام می‌شود.  

 فراخوان سی و ششمین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان را اینجا بخوانید.

انتهای پیام/

ارسال نظر