جزئیات مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر ۴۲ اعلام شد

دبیر جشنواره فیلم فجر ۴۲ گفت: محمد هادی کریمی، پوران درخشنده، محمدحسین لطیفی، عبدالحمید قدیریان، شهاب اسفندیاری، مهدی فخیم زاده و بهرام عظیمی هیئت داوران بخش ملی چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر را تشکیل می‌دهند.

جزئیات مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر ۴۲ اعلام شد

به گزارش مملکت آنلاین و به نقل از ستاد خبری چهل‌ودومین جشنواره فیلم فجر، نشست رسانه‌ای اعلام داوران بخش ملی و بین‌الملل چهل‌ودومین جشنواره فیلم فجر امروز ۱۹ بهمن ماه با حضور مجتبی امینی دبیر جشنواره برگزار شد.

مجتبی امینی در ابتدای این نشست اظهار کرد: خوشحالیم که در خدمت شما هستیم و امیدوارم که از تماشای فیلم‌ها لذت برده باشید؛ کم کم به اختتامیه جشنواره نزدیک می‌شویم و امیدارم که اختتامیه باشکوهی داشته باشیم، کار هیئت داوران امسال سخت بود و امیدواریم که جایزه‌ها مانند سال‌های قبل به درستی به هنرمندان برسد.

وی داوران بخش بین‌الملل را معرفی کرد و افزود: در مسابقه بخش سینما سعادت وو لانگ، خوزه ماریا لارا، سرگی دورستووی، کارن آویتیسیان، آندره مورگان، در کنار احمدرضا معتمدی و هاتف علیمردانی، در بخش مسابقه آسیا جلوه گاه شرق سلمی مصری، احمد مجتبی زمال، کاتسومی یاناگی جیما، رئیس چلیک، عزیز ژامباکیوو، ابوالقاسم طالبی و مجید شاه حسینی، در بخش بین‌المذاهب عبدالستار یارار، علی حنون و بهمن حبشی و در بخش مقاومت شادی زیدان، ولید الدرویش و مجید اسماعیلی اعضای هیئت داوران را تشکیل می‌دهند.

دبیر جشنواره فیلم فجر ۴۲ مطرح کرد: محمد هادی کریمی، پوران درخشنده، محمدحسین لطیفی، عبدالحمید قدیریان، شهاب اسفندیاری، مهدی فخیم زاده و بهرام عظیمی هیأت داوران بخش ملی چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر را تشکیل می‌دهند.

امینی افزود: ۲۲ بهمن ماه در همین سالن اختتامیه این دوره از جشنواره برگزار می‌شود و زحمت اجرای برنامه را آقای محمدرضا شهیدی‌فرد برعهده دارند؛ جا دارد تشکر کنم از همه عزیزانی که در برگزاری جشنواره چهل و دوم ما را کمک کردند.

در بخش دیگر این نشست مسعود نجفی بیان کرد: از ۱۰ صبح ۲۱ بهمن ماه همزمان در ۸ سالن فیلم‌های جشنواره به نمایش درمی‌آیند. اعلام نامزدها قرار بود فردا شب برگزار شود اما روز ۲۱ اعلام نامزدها را خواهیم داشت.

انتهای پیام/

ارسال نظر