کشف ۱۱ دستگاه ماینر غیرمجاز از داخل انباری متروکه در بندرانزلی

فرمانده انتظامی بندرانزلی از کشف ۱۱ دستگاه استخراج ارز دیجیتال داخل انباری متروکه در یکی از مناطق حاشیه‌ای این شهرستان خبر داد.

کشف ۱۱ دستگاه ماینر غیرمجاز از داخل انباری متروکه در بندرانزلی

به گزارش مملکت آنلاین از پایگاه خبری پلیس گیلان، سرهنگ امیر وهاب‌زاده روز پنجشنبه با اشاره به نقش مخرب فعالیت غیرقانونی مزارع استخراج رمز ارزها در نظام اقتصادی کشور و شبکه توزیع برق به دلیل مصرف زیاد، اظهار کرد: یکی از ماموریت‌های مجموعه انتظامی برخورد با استخراج غیرقانونی ارزهای دیجیتال، کشف و جمع‌آوری آن‌ها است و این امر با جدیت و به طور مستمر انجام می‌شود.

وی در ادامه با بیان اینکه ماموران پلیس آگاهی در پی دریافت خبری مبنی بر فعالیت غیرمجاز فردی در زمینه استخراج ارزهای دیجیتال داخل انباری متروکه در یکی از مناطق حاشیه‌ای شهرستان بندرانزلی، پیگیری موضوع را در دستور کار قرار دادند، افزود: پس از تحقیقات نامحسوس صورت گرفته، صحت موضوع محرز و پلیس به آدرس محل موردنظر اعزام شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی از کشف ۱۱ دستگاه استخراج ارز دیجیتال غیرمجاز خبر داد و با اعلام اینکه کارشناسان ارزش تقریبی این کشفیات را پنج میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد کردند، افزود: در این خصوص متهم ۳۵ ساله با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

انتهای پیام/

ارسال نظر