استعفای مدیران و کارمندان اپلیکیشن مهم دنیای گردشگری

تعداد زیادی از مدیران و کارمندان فلایتیو ششم خرداد ماه استعفا داده‌اند، پست‌های شبکه‌های اجتماعی تیم فلایتیو این اقدام دسته‌جمعی را به دلیل تصمیم‌های ارنیکا به عنوان سرمایه‌گذار اصلی این شرکت عنوان می‌کنند این در حالی است که ارنیکا اعلام می‌کند تصمیم به تعدیل نیرو در برخی از بخش‌ها گرفته بودند و آنها زودتر اقدام به استعفا کرده‌اند.

استعفای مدیران و کارمندان اپلیکیشن مهم دنیای گردشگری

به گزارش مملکت آنلاین، در آستانه تولد هشت سالگی فلایتیو ، ششم خرداد ماه تعداد زیادی از مدیران و کارمندان فلایتیو  استعفا داده‌اند و در لینکدین Open to work زده‌اند.

از پست لینکدین تعدادی از افراد تیم فلایتیو برمی‌آید که این استعفای دسته جمعی به موضوع دخالت‌های هلدینگ سرمایه‌گذاری ارنیکا در فعالیت‌های فلایتیو برمی‌گردد.

این در حالیست که خرداد سال ۱۴۰۲  مدیر عامل فلایتیو تغییر کرد و حالا دو هفته شده است که کامیار ایرانی هم مدیرعامل فلایتیو نیست. به گفته کارکنان فلایتیو در دو هفته گذشته مدیران ارشد سازمانی فلایتیو مثل مدیرمارکتینگ، مدیرمالی و مدیرمنابع انسانی فلایتیو نیز ترک کرده و از صبح امروز اکثر نیروهای انسانی فلایتیو در حرکتی دسته جمعی استعفا داده‌اند.

یکی از اعضای هیات مدیره ارنیکا در این باره به پیوست گفت: ما می‌خواستیم در تعامل با کارمندان مشکلات را حل کنیم تا تعدیل در شرایطی مناسب اتفاق بیفتد چون فلایتیو برای توسعه به این تغییرات نیاز داشت. اما متاسفانه این امر میسر نشد.در نهایت تمام تغییرات فلایتیو با توجه به نظر کلیه اعضای هیات مدیره و سهامداران بود و در حال حاضر شرایط فلایتیو باثبات است و به زودی بیانیه‌ای در این باره منتشر می‌کنیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر