آپدیت بزرگ ویندوز ۱۱ منتشر شد

آپدیت بزرگ ویندوز ۱۱ منتشر شد.

آپدیت بزرگ ویندوز ۱۱ منتشر شد

به گزارش مملکت آنلاین،  بر اساس بیانیه‌ی مطبوعاتی مایکروسافت، جدیدترین به‌روزرسانی ویندوز ۱۱ باعث پیشرفته‌ترشدن دستیار هوش مصنوعی کوپایلت می‌شود. ازطرفی، نرم‌افزار Photos قابلیت Generative Erase را دریافت کرده است و سیستم ویجت با یک‌سری تغییرات مواجه شده است.

 به‌روزرسانی جدید ویندوز ۱۱ از همین حالا دردسترس است، اما مایکروسافت می‌گوید برخی از قابلیت‌ها به‌شکل فوری اعمال نمی‌شوند. برای نمونه، تغییرات کوپایلت قرار است از اواخر ماه مارس (اوایل فروردین) اعمال شوند تا این هوش مصنوعی به مهارت‌های جدیدی مثل فعال‌سازی حالت ذخیره‌ی انرژی یا اجرای ویژگی‌هایی نظیر Narrator و Magnifier مجهز شود.

نسخه‌ی جدید کوپایلت همچنین می‌تواند شبکه‌های Wi-Fi نزدیک و فضای ذخیره‌سازی سیستم را نمایش دهد و حتی سراغ تخلیه‌ی سطح زباله برود.

 مایکروسافت در به‌روزرسانی جدید، هوش مصنوعی را به نرم‌افزار Photos اضافه کرده است. قابلیت جدید Generative Erase به شما امکان می‌دهد بخش‌هایی از عکس را به سادگی حذف کنید. Generative Erase عملکردی مشابه قابلیت پاک‌کن هوش مصنوعی در گوشی گوگل و گوشی سامسونگ دارد. مایکروسافت می‌گوید که ابزار ویرایشگر ویدیو در به‌روزرسانی جدید می‌تواند بخش‌های بی‌صدای ویدیو را حذف کند.

انتهای پیام/

ارسال نظر