عراق، خودروساز می‌شود

شرکت دولتی بازرگانی خودرو عراق از سازوکار‌ جدید برای راه‌اندازی خطوط تولید خودرو در عراق با همکاری شرکت‌های جهانی خبر داد.

عراق، خودروساز می‌شود

به گزارش مملکت آنلاین به نقل از خبرگزاری رسمی عراق (واع)، شرکت دولتی بازرگانی خودرو عراق از سازوکار‌ جدید برای راه‌اندازی خطوط تولید خودرو در عراق با همکاری شرکت‌های جهانی خبر داد.

هاشم السودانی مدیرکل شرکت دولتی بازرگانی خودرو، وابسته به وزارت بازرگانی عراق، گفت که شرکت متبوعش به دنبال تامین تجهیزات و خودروهای ادارات دولتی در انواع مختلف و از شرکت‌های بین‌المللی شناخته شده است.

السودانی افزود که علاوه بر مشارکت در مناقصه‌های اعلام شده از جانب وزارت تجارت، قراردادهایی با ادارات دولتی امضا شده است.

وی ضمن اشاره به بازدید از کارخانه‌های سازنده خودرو در اروپا از جمله اسپانیا، ایتالیا، فرانسه، و همچنین در برزیل بیان کرد که برنامه‌های آتی این شرکت این است که تا به مشارکت واقعی و مستقیم با کارخانه‌ها دست پیدا کند و شرکت مذکور به عنوان نماینده رسمی شرکت‌های سازنده داخل عراق به شمار آید.

این مسئول عراقی ادامه داد که برنامه این شرکت توافق با شرکت‌ها و راه‌اندازی خطوط تولید با توافق وزارت صنعت و معدن و افتتاح کارخانه‌های تولید این تجهیزات در داخل عراق است.

انتهای پیام/

ارسال نظر