۱۵۶۹ خودرو قاچاق‌بر از ابتدای تعطیلات نوروزی توقیف شدند

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا گفت: از ابتدای تعطیلات نوروزی در سراسر کشور ۱۵۶۹ خودرو قاچاق بر معروف به شوتی توقیف شده است.

۱۵۶۹ خودرو قاچاق‌بر از ابتدای تعطیلات نوروزی توقیف شدند

به گزارش مملکت آنلاین به نقل از خبرگزاری پلیس، سردار حسین رحیمی، اظهار داشت: پلیس امنیت اقتصادی در تعطیلات نوروزی با تشکیل قرارگاه امین طرح های مختلفی را در حوزه مقابله با جرایم و مفاسد اقتصادی و با تمرکز بر احتکار کالا، خودروهای قاچاق بر معروف به خودروهای شوتی اجرا می کند و در این رابطه از ابتدای تعطیلات نوروزی تعداد ۱۸۲ پرونده در حوزه مقابله با جرایم اقتصادی تشکیل و ۲۰۱ نفر نیز در این خصوص دستگیر شده است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا با اشاره به تشکیل ۲۳۰۳ پرونده در حوزه مقابله با قاچاق کالا در سراسر کشور از ابتدای تعطیلات نوروزی، عنوان داشت: در این مدت  ۱۵۶۹ خودرو قاچاق بر معروف به خودروهای شوتی در نقاط مختلف کشور توقیف شده است.

رحیمی با تاکید براینکه مقابله با جرایم اقتصادی تعطیل شدنی نیست و در این مدت تیم های بازرسی از ۶۱۳۷ نشان گاه اقتصادی و واحد های عرضه کالا بازدید کردند، افزود:  در این زمینه ۱۳۹پرونده تشکیل و ۱۴۲ نفر به اتهام احتکار  و دیگر جرایم اقتصادی دستگیر شدند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا خاطر نشان کرد: به منظور بهره گیری هر چه بیشتر از مشارکت مردم و برخورد همه جانبه با جرایم و مفاسد اقتصادی هموطنان گرامی می توانند اخبار و اطلاعات خود را در خصوص قاچاق کالا و ارز، قاچاق سوخت، اخلال در نظام اقتصادی ، احتکار، رشا و ارتشا، اختلاس، پولشویی، زمین خواری، فرار مالیاتی، جرایم گمرکی، خودروهای شوتی، جرایم مالی، بانکی، بیمه، بورس، و سرومایه و سایر جرایم اقتصادی را با شماره ۰۹۶۳۰۰ در میان بگذارند.

انتهای پیام/

ارسال نظر